Пропустити навігацію EPAM
 

ENGLISH  |  УКРАЇНСЬКА

Розміщення у Румунії

Ми сподіваємось, що ця інформація буде корисною для вас, оскільки ви намагаєтесь переїхати до нової країни - тимчасово або на постійне місце проживання. Зауважте, що інформація наведена нижче може змінюватись через нові обставини.

 

В’ЇЗД ДО КРАЇНИ

ПЕРЕТИН КОРДОНУ

Biometric foreign passport

Усі румунські та молдавські прикордонні переходи відкриті для українців та осіб інших національностей. Починаючи з 22:00 24 лютого 2022 року, люди, які приїжджають з України, отримують спеціальний статус біженця під час в’їзду до Румунії, що дозволяє врегулювати адміністративні та інші питання після в’їзду.

Громадяни України можуть в'їхати в Румунію через:

  • UA: Слатина (Солотвино) → RO: Сігет Марматій
  • UA: Тереблеча (Порубне) → RO: Сірет
  • UA: Тереблеча (Порубне) → RO: Сірет
  • UA: Тереблеча (Порубне) → RO: Сірет
  • MD (Молдавія) Leuseni → RO: Albita

На кордонах працюють пункти допомоги, є місця для ночівлі, харчування, вода, теплі місця очікування.

ФАКТИЧНИЙ ЧАС ОЧІКУВАННЯ НА КОРДОНІ

Актуальна інформація: Trafic Online - Politia de Frontiera

ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ

  • Паспорт
  • Водійські права
  • Talon (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу)
  • Зелена карта / Прикордонне страхування

COVID-ДОКУМЕНТАЦІЯ

Громадяни України або інші громадяни, які проживають в Україні, можуть в’їжджати в Румунію без обов’язкового карантину (незалежно від того, чи приїжджають вони безпосередньо з України чи через Республіку Молдова).

У деяких готелях може знадобитися зелений квиток COVID-19.

ОНОВЛЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА

Громадяни Республіки Молдова, України та Республіки Сербія можуть бути працевлаштовані в Румунії за індивідуальним трудовим договором на повний робочий день на термін не більше 9 місяців за календарний рік.

З огляду на це, для працевлаштування іноземців в Румунії не обов’язково отримувати дозвіл на роботу.

 

ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ПЕРЕСУВАННЯ ПОТЯГАМИ

Як отримати безкоштовний квиток?

На підставі документів, що посвідчують особу з підтверженням в’їзду на територію Румунії, ви можете отримати безкоштовний квиток «Help Ukraine Ticket», дійсний для поїздів 2-го класу Regio та Interregio, включаючи бронювання місця в потягах з обов’язковим бронюванням.

Як отримати «Квиток Help Ukraine»?

Ви можете придбати безкоштовні проїзні квитки:

  • у касах на залізничних вокзалах та в туристичних агентствах CFR Călători
  • у персоналу потяга на підставі документа, що посвідчує особу з підтверженням в’їзду на територію Румунії


Які документи необхідно пред’явити в потязі?

При перевірці необхідно пред’явити безкоштовні проїзні квитки та документ, що посвідчує особу.

Виняток із обов’язку пред’явлення документів, що засвідчують особу, становлять неповнолітні, які можуть подорожувати лише в супроводі повнолітніх – у такому разі необхідно пред’явити лише безкоштовний проїзний квиток типу «Help Ukraine Ticket».

Чи можу я вільно подорожувати міжнародним транспортом за пропозицією «Help Ukraine»?

Пропозиція «Help Ukraine» дозволяє безкоштовно подорожувати в міжнародному сполученні за наступних тарифних та комерційних умов:

  • Це дійсне лише для транскордонних поїздок, які відправляються зі станції мережі CFR Călători та прибувають на станцію в мережах таких перевізників: MAV (Угорщина), OBB (Австрія), DB (Німеччина), CFF (Швейцарія), ZSSK (Словаччина) і CD (Чехія).
  • Пропозиція надається тільки для мандрівників громадянства України або іншого громадянства, проживаючих в Україні.
  • Пропозиція дійсна тільки для виїздної поїздки 2-м класом.
  • У квитку в полі «Потяги» пишеться лише номер транскордонного поїзда між CFR та MAV.
  • Пропозиція надається максимум для 5-ти пасажирів.
  • Бронювання місць (денне, спальне) є обов’язковим і оплачується в повному обсязі.
  • Пропозиція діє до 31 березня 2022 року.


Для квитків, оформлених за пропозицією «Help Ukraine», бронювання місць оформляється лише на прямі потяги між CFR (Румунія) та MAV (Угорщина) / OBB (Австрія), а саме в Будапешт / Відень, незалежно від станції прибуття, зазначеної на квитку (квиток може бути виданий для DB, CFF тощо).

ВАЖЛИВО!

Для проїзду 1-м класом або у спальному вагоні різниця в тарифах оплачується в повному обсязі з оформленням окремого квитка на додаток до безкоштовного квитка.

Проїзні квитки типу «Help Ukraine Ticket» дійсні для потягів та на дату, на яку вони були видані, і не дають права на перенесення / переривання поїздки.

Щоб отримати інформацію для біженців з України про безкоштовний проїзд потягом по території Румунії – CFR Calatori, натисніть тут.

ПЕРЕЛЬОТИ

Польські авіалінії LOT тепер вперше здійснюють перельоти з аеропорту IASI з Румунії. Вони виконуватимуть прямі рейси до та з Варшави до 10 квітня.

LOT надає деякі міжнародні рейси з аеропорту Ясси, щоб підтримати людей, які прибувають з Республіки Молдова та України.

Щоб забронювати квиток, натисніть тут.

ПЕРЕСУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ У РУМУНІЇ

«Зелена карта»/Прикордонне страхування: щоб пересуватися автомобілем у Румунії легально, ви повинні мати «зелену карту» – особливий вид страхування, який компенсує витрати іншому водієві, якщо ви будете винні в дорожньо-транспортній пригоді. Є 2 варіанти отримати цю карту:

  • Придбати її онлайн в своїй країні, роздрукуйте (чорно-біла копія допустима) і тримайте при собі, коли їдете за кермом.
  • Придбайте її в Румунії, наприклад, у Safety Broker. Рекомендований контакт – Andreea Ciplea, телефон: +40740672627 / e-mail: [email protected].
     

КАСКО

Наразі ви не можете придбати страховий поліс КАСКО в Румунії. Рекомендуємо звернутися до страхової компанії у вашій країні. У більшості випадків можливе розширення страхового покриття на ЄС.

ROVINIETA

Якщо ви подорожуєте між містами, ви можете побачити знак «Roviniete». Це означає, що вам потрібна rovinieta, щоб пройти цю дорогу. Купити можна тут (перед поїздкою).

ПАРКУВАННЯ

Сплатити за паркування можна у паркоматах ібо використавши додаток TPark.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ЩОДО ТРАНСПОРТУ

  • Rome2rio.com - сайт допомагає побудувати маршрут, щоб дістатися куди завгодно літаком, залізничним транспортом, автобусом, поромом чи на автомобілі.
  • Railway routes for UA refugees – деякі з цих маршрутів можуть бути безкоштовними для українців. Вам потрібно відвідати залізничний вокзал з паспортом і забронювати квиток заздалегідь.
 

ПРОЖИВАННЯ

ОРЕНДА КВАРТИРИ НА ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН

Румунія пропонує оренду житла за доступну вартість, особливо навесні та влітку, коли студенти виїжджають з міст.

Зверніть увагу: 2-кімнатна квартира в Румунії ("apartamente 2 camare") означає 1 спальню + 1 вітальню. Якщо вам потрібні 2 окремі спальні, потрібно шукати 3-кімнатну квартиру («apartamente 3 camare»).

Щоб орендувати квартиру, дотримуйтесь рекомендацій нижче:

  1. Визначте свої потреби – кількість кімнат, наявність парковки, бюджет, район міста тощо.
  2. Встановіть WhatsApp. Ви також можете відкрити його в браузері. Він вам знадобиться для спілкування з агентами та власниками квартир.
  3. Перейдіть за одним із цих посилань залежно від міста, в якому ви хочете зупинитися: Бухарест | Ясси | Брашов | Клуж-Напока.
  4. Перекладіть веб-сайт англійською мовою за допомогою Google Translate.
  5. Відфільтруйте квартири за ціною або за кількістю кімнат.
  6. Відкрийте оголошення з квартирами.
  7. Зверніться до агентів, які займаються квартирами, що вам сподобалися.
  8. Поставте запитання та надайте агентам підготовлені вами вимоги.
  9. Якщо ви не можете зняти конкретну квартиру (вона недоступна або вона не відповідає вашим вимогам), попросіть агента розпочати пошук відповідної квартири. Для цього поділіться своїми вимогами з агентом у WhatsApp.
  10. Коли отримаєте фото квартири, яка вам подобається і відповідає вашим потребам, огляньте квартиру.
  11. Відвідуйте багато квартир за один день. Чим більше агентів допоможе вам знайти відповідну квартиру, тим більше варіантів ви отримаєте, зокрема тих, які не вказані на конкретних веб-сайтах.
  12. Нарешті, підпишіть договір оренди.

Альтернативи Olx.ro.

 

Корисна інформація при оренді квартири

  • Комісія агента становить 50% від орендної плати.
  • Страховий депозит зазвичай становить 100% орендної плати, але може дотягати і 200%.
  • Страховий депозит втрачається, якщо ви вирішите припинити оренду квартири до узгодженої дати зазначеної у договорі.
  • Договір має бути законним і зареєстрованим у спеціальному румунському агентстві – ASAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală). Це забезпечить ваше легальне перебування в орендованій квартирі. Обговоріть це з агентом.
 

МЕДИЧНА ДОПОМОГА

Усім громадянам України, які приїжджають до Румунії, надаються безкоштовні медичні послуги.

Regina Maria пропонує безкоштовні медичні послуги для всіх громадян України, деталі дивіться тут: https://www.reginamaria.ro/servicii-medicale-gratuite-pentru-cetatenii-ucraineni

Для отримання інформації та запису на прийом телефонуйте в контакт-центр за номером 021.9268. Працює щоденно, також англійською мовою.

Медичне обслуговування у Румунії підтримує українських матерів-біженок безкоштовними консультаціями педіатрів та спостереженням за вагітністю. Щоб дізнатися більше про їхні безкоштовні послуги для українських батьків, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://www.medicover.ro/despre-noi/medicover-romania-vine-in-sprijinul-mamelor-ucrainene-refugiate-cu-consultatii-gratuite-de-pediatrie-si-monitorizare-sarcina,765,n,453

Synevo пропонує безкоштовні лабораторні дослідження, в тому числі на Covid-19. Дізнайтеся більше тут. https://www.synevo.ro/oferte/analize-medicale-gratuite-ucraineni/

ДИСТАНЦІЙНИЙ ДОГЛЯД (ТЕЛЕМЕДИЦИНА) ЗА ДІТЬМИ

Ви можете зателефонувати в наступні організації, щоб отримати професійні дистанційні рекомендації. Працюють по всій Румунії.

  • "Alopedi": +403 64917 – цілодобово, медичні консультації надають педіатри, які працюють у «Педіатричній лікарні швидкої допомоги Клуж-Напока».
  • "Peditel": 1791 (цілодобово, медичні консультації надають педіатри) або +40 312 272 277 (підтримка українською мовою щодня з 08:00 до 20:00).
  • "Toxapel": +40 212 106 183 або +40 212 106 282 – служба екстреної допомоги у разі отруєння дітей. Медичну консультацію надають лікарі, які працюють у «Токсикологічному відділенні дитячої лікарні швидкої допомоги Григоре Александреску» в Бухаресті.

 

АПТЕКИ

Нижче наведені найпопулярніші та перевірені аптеки по всій Румунії.

Звернітть увагу: DrMax.ro має безкоштовну доставку в офлайн-аптеку на ваш вибір або додому, якщо вартість замовлення перевищує 200 RON.

СТОМАТОЛОГІЯ

Безкоштовні послуги українцям пропонують такі стоматологічні клініки:

Life Dental Spa

Opera Dental

Clarodent

SSER Romania

  • Невідкладна допомога
  • https://www.sser.ro/
  • +40 726 691 132
  • Декілька локацій у Бухаресті
 

Ветеренарні послуги

SPEED VET пропонує безкоштовну ветеринарну допомогу для домашніх тварин громадян України. Вони мають два місцезнаходження в західному Бухаресті.

 

The Vets має три офіси в центрі Бухареста.

 

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

Є декілька варіантів банківської діяльності в Румунії та за кордоном.

Банки Румунії

Наведена нижче інформація стосується людей, які не працюють у Румунії. Після того, як ви офіційно працевлаштовуєтеся і отримуєте відповідні документи, вам надається набагато ширший доступ до румунських фінансових послуг. Рекомендуємо обслуговуватися в одиному з найбільших румунських банків зазначених нижче. Ви можете ознайомитися з усіма умовами під час відвідування банку. Усі вони пропонують особливі умови для українців.

  • «Banca Transilvania» – кол-центр українською: +40 264 308 005.
  • «BCR (Banca Comerciala Romana)»особливі умови для українців. Також пропонують обмін UAH на RON з лімітом 1000 RON на особу. Колл-центр англійською та українською мовами: +40 373 514 244.
  • «ING» – на відміну від багатьох банків, ING пропонує інтернет-банкінг для всіх українців (на сайті та у додатку) з можливістю обміну RON на євро. 100% операцій з готівкою здійснюються тільки через банкомати.
  • «Raiffeisen» – на даний момент не має інтернет-банкінгу для українців, але ось спеціальні умови для українців, які пропонує банк.

Деякі румунські банки дозволяють вносити депозити, наприклад, «Banca Transilvania» дозволяє відкривати депозитні рахунки.

Будь ласка, зверніть увагу:

  • Уряд Румунії гарантує захист депозитів до 100 000 євро.
  • Комісія для виведення коштів на рахунки в євро становить 0,5% на суму менше 10 000 євро і 1%, якщо сума виведення перевищує цей ліміт.
  • Деякі банки не пропонують інтернет-банкінг для іноземців. У цих випадках клієнтам надається доступ лише для перевірки балансу рахунку онлайн, але вони не можуть здійснювати онлайн-транзакції.
  • Банки можуть вимагати додаткові документи (джерело доходу, реєстрація у вашій країні тощо). У цьому випадку вам доведеться перекласти документи румунською мовою і «авторизувати» ці переклади. На щастя, це можна легко зробити в місцевих бюро перекладів протягом 1-го робочого дня.

Міжнародні фінансові послуги

Для міжнародного банкінгу ви можете використовувати наступні сервіси та мобільні додатки. Ваша можливість вносити кошти на ці сервіси залежить від умов вашого українського банку та налаштувань рахунку.

  • Revolut – досить популярний в Румунії.
  • Wise.com – конкурент Revolut.
  • Monese – конкурент Revolut з широким функціоналом.
  • PayPal.
  • P2P переказ грошей з української картки на румунську за номером картки (не IBAN).

Зняття грошей з вашої української картки в Румунії

Коли ви знімаєте гроші з української картки в будь-якому румунському банкоматі, ви отримуєте їх у EUR або у RON. Виконуйте дії зазначені на банкоматі, отримайте квитанцію та заберіть картку.

Зняття RON / EUR у банкоматах: 2 варіанти

  1. Використовуючи опцію «конвертація», яка також може зазначатися як «зняти у вашій валюті», «прийняти конвертацію» тощо. Як правило, опція розташована на екрані праворуч з усією необхідною інформацію.
  2. Крім того, зазвичай, є варіант ліворуч, який є менш бажаним і не містить деталей.

Завжди обирайте другий варіант (ліворуч). Інакше ви втратите 8% - 10% від кожного зняття готівки. З опцією ліворуч ваш банк подбає про всі конвертації і не зніматиме 8-10% від операції через те, що ви вирішили скористатися банкоматом іншого банку.

Тариф є однаковим для всіх банкоматів. Банкомати «BRD Bank» дозволяють знімати до 15 000 RON протягом дня з лімітом 4 000 RON за транзакцію.

 

Школи та дитячі садочки

Українські діти можуть відвідувати заходи в приміщенні та на свіжому повітрі в кількох обраних дитячих садках та школах по всій країні.

Подробиці про школи Бухареста за посиланням, питання можна надсилати: [email protected]

Більшість приватних закладів пропонують англомовний персонал, інші мови зустрічаються рідше.

Міністерство освіти та приватні освітні установи шукають україномовних волонтерів (студентів, українських вчителів, спеціалістів) для підтримки та проведення уроків для дітей.

Більше інформації про заклади освіти тут.

Освіта онлайн (українські школи)

Альтернативою місцевій освіті є зарахування дітей до онлайн-шкіл в Україні. Це можна зробити на додаток до місцевої освіти в Румунії (щоб отримати український диплом) або як окреме рішення.

Список шкіл для освіти онлайн можна знайти за посиланням.

 

ПОСЛУГИ ЗВ’ЯЗКУ

Найбільшим провайдером мобільного зв'язку в Румунії є Orange, наступним іде Vodafone. Перевірити спеціальні пропозиції для українців можна онлайн.

Orange пропонує безкоштовні передплачені картки для людей, які приїжджають до Румунії з України. Деталі доступних пропозицій та список пунктів перетину кордону, де доступні передплачені картки, можна знайти тут: Ucraina | Orange

Рекомендується підписати договір з оператором про прив’язку румунського мобільного номера до паспорта. Це підвищить безпеку вашого телефону. Це потрібна опція, оскільки банки використовують SMS як механізм двофакторної аутентифікації.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ

 

«ГАРЯЧІ ЛІНІЇ» ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

112 – ЕКСТРЕНА СЛУЖБА

 

харчування

Популярні та надійні продуктові магазини у Румунії:

Послуги з доставки продуктів

Є шість додатків, які пропонують послуги з доставки продуктів у Румунії:

 

Донації

Наступні громадські організації пропонують харчування, одяг, медичний супровід та інші сервіси:

 

СПІЛКУВАННЯ

Більшість румунів розуміють і добре розмовляють англійською. Декілька порад, які полегшать ваше спілкування з румунами.

  • Переклад з румунської онлайн: оскільки багато веб-сайтів є лише румунською, рекомендуємо перекладати їх за допомогою вбудованих функцій вашого браузера (тут необхідні налаштування в Chrome + контекстне меню). Ви також можете встановити розширення Google Translate для вашого браузера.
  • Мобільний додаток «Google Translate» може допомогти в перекладі різних текстів, наприклад, меню в кафе. Він також може стати у нагоді для початкового опанування румунською мовою.
  • WhatsApp – найпопулярніший сервіс обміну повідомленнями в Румунії.
  • Мобільні додатки. Деякі застосунки, особливо програми для інтернет-банкінгу, можуть працювати, лише якщо у вашому обліковому записі Румунію встановлено як рідну країну. Вам не потрібно це змінювати, бо так можна втратити доступ до деяких програм із вашої країни. Натомість для телефонів Android ви можете додати інший обліковий запис у "Google Play" та обрати Румунію. Для завершення процесу створення нового облікового запису необхідно прив’язати до нього румунський спосіб оплати – банківську картку або скористатися способом оплати від румунського мобільного оператора. Після цього ви зможете завантажувати та користуватися румунськими додатками.
 

Статус тимчасового прихистку для українців

Усі українці або іноземці з посвідкою на проживання в Україні повинні подати заяву на отримання TPS, щоб легально перебувати на території Європейського Союзу довше 90 днів.

TPS є посвідкою на проживання. У Румунії TPS (Дозвіл на проживання для бенефіціарів тимчасового захисту) — це аркуш паперу зі штампами та вашою фотографєю.

Важлива інформація про TPS:

  • Ви не можете подати заявку на TPS у більш ніж одній країні.
  • Якщо ви подасте заяву в одній країні ЄС, а потім вирішите працевлаштуватися в іншій, це може викликати проблеми. Тому підходьте зважено до вибору країни для TPS.
  • Ви можете подорожувати Європейським Союзом після отримання TPS, але правила щодо перебування/роботи в інших країнах ЄС можуть відрізнятися від правил у Румунії.
  • Якщо ви поїдете в Україну після отримання TPS, ви його втратите. Однак ви можете знову подати заявку.
  • Якщо ви вирішили залишитися в Румунії більше 90 днів, подайте заявку на TPS якомога швидше.

 

Як подати заявку на TPS

  • Потрібно подати заяву до імміграційної служби округу.
  • Необхідно мати паспорт кожного з членів вашої родини, хто звертається за захистом.
  • Усіх аплікантів буде сфотографовано. Під час подачі документів повинні бути присутні всі члени сім'ї, включаючи дітей.
  • Під час візиту ви отримаєте документ TPS.
  • Обов'язковою є наявність паспорту.
 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

  • Платформа для впорядкування підтримки, яку румунське населення хоче запропонувати біженцям з України https://refugees.ro/
  • World Vision International та їх глобальна команда працюють над наданням допомоги в цьому районі та мають людей на румунському кордоні: https://twitter.com/WorldVision/status/14975719148517007
  • Dopomoha – це веб-платформа підтримки та інформації для мігрантів, які рятуються від війни в Україні. На цій платформі можна знайти інформацію про вимоги до в’їзду на кордоні, процедуру пошуку притулку в Румунії, права та обов’язки як шукачів притулку та корисні ресурси для перебування в Румунії. Dopomoha доступна румунською, українською, англійською та російською мовами та працює через браузер з будь-якого пристрою.
  • https://ukriniasi.ro – комьюніті з інтеграції українців у Яссах. Незалежно від того, чи це на тривалий чи короткий термін, тут ви знайдете можливості для пошуку роботи та інформацію для кращого перебування в Яссах.
  • Free Railway Routes for UA Refugees - ось список основних маршрутів залізничного транспорту Румунії
  • Дізнайтеся, як дістатися куди завгодно на літаку, поїзді, автобусі, поромі чи машині: https://www.rome2rio.com/
  • Refugees.ro – ця платформа об’єднує ресурси приватних волонтерів, доступні переміщеним українцям (їжа, житло, товари тощо).
  • Dopomoha.ro – це веб-підтримка та інформаційна платформа для тих, хто тікає з України. На цій платформі доступна інформація про вимоги до в’їзду на кордоні, процедуру пошуку притулку в Румунії, права та обов’язки шукачів притулку та корисні ресурси для їхнього перебування в Румунії.
  • 0377 300 300 – гаряча лінія для переселенців.

Допомагаємо українським ІТ-спеціалістам знайти роботу у EPAM у Румунії

У компанії EPAM працює понад 14000 українців, тож компанія розуміє виклики та проблеми, з якими стикнулися мільйони людей по всій Україні. Якщо пошук нової роботи одна з них, ми готові допомогти.

Клікніть на іншу країну, щоби прочитати останню інформацію та оновлення

Будь ласка, візьміть до уваги, що інформація може змінюватися в будь-який час, через швидку зміну обставин.
Інформація різниться від країни до країни.
Інформацію для інших країн буде надано найближчим часом.

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Уся інформація надана на цьому ресурсі безпосередньо компанією EPAM або її філіями чи співробітниками вважається дійсною на момент публікації, проте ми не гарантуємо, що вона є точною. Інформація, представлена на цьому ресурсі третіми сторонами, не перевіряється на достовірність. EPAM не несе відповідальності за зміст наданий третіми сторонами, безпеку посилань на веб-сайти третіх сторін або будь-які друкарські помилки, чи дезінформацію. Вся інформація може бути змінена, а компанія EPAM не зобов’язана оновлювати інформацію, якщо вона змінюється. Інформація надається для особистого, некомерційного використання і не може бути використана з будь-якою іншою метою.

Вакансії EPAM Ukraine у Київ | Львів | Харків | Дніпро | Вінниця | Івано-Франківськ | Одеса | Чернівці | Хмельницький | Рівне | Ужгород | Тернопіль | Луцьк за напрямком Java | JavaScript | .NET | DevOps | Experience Design | Software Testing | Business Analysis | Python| Big Data | Mobile | Solution Architect | Ruby on Rails у містах за напрямком Java вакансії Київ | Java вакансії Харків | Java вакансії Львів | Java вакансії Вінниця | Java вакансії Одеса | Java вакансії Івано-Франківськ | Java вакансії Чернівці | Java вакансії Хмельницький | Java вакансії Рівне | Java вакансії Ужгород | Java вакансії Тернопіль | Java вакансії Луцьк | JavaScript вакансії Київ | JavaScript вакансії Харків | JavaScript вакансії Львів | JavaScript вакансії Вінниця | JavaScript вакансії Одеса | JavaScript вакансії Івано-Франківськ | JavaScript вакансії Чернівці | JavaScript вакансії Хмельницький | JavaScript вакансії Рівне | JavaScript вакансії Ужгород | JavaScript вакансії Тернопіль | JavaScript вакансії Луцьк | DevOps вакансії Київ | DevOps вакансії Харків | DevOps вакансії Львів | DevOps вакансії Вінниця | DevOps вакансії Одеса | DevOps вакансії Івано-Франківськ | DevOps вакансії Чернівці | DevOps вакансії Хмельницький | DevOps вакансії Рівне | DevOps вакансії Ужгород | DevOps вакансії Тернопіль | DevOps вакансії Луцьк