Пропустити навігацію EPAM
Career Path spot

Професійний розвиток

Бути EPAM-ером означає ніколи не припиняти навчання та професійно зростати. Це основа нашої стартап-культури. Якщо ви поділяєте таке бачення, наші People Programs підтримають вас на цьому шляху.

Цикли існують усюди.

І в EPAM є свій, який забезпечує ваш постійний професійний розвиток.

Визначте відправний пункт  | Competency

Ідеальний початок кожної справи – це визначення місця, де ви наразі перебуваєте. Наш Global Competency Framework допомагає це зробити і спланувати вашу майбутню кар’єру. Використовуйте його, щоб дізнатися більше про професійний досвід, знання домену та комунікативні навички, які компанія очікуватиме від вас на позиції, до якої ви прагнете.

Зростайте | Grow

Просуватися вперед простіше, коли ви маєте конкретні цілі. У нашій внутрішній системі Grow є все необхідне для того, щоб ви могли ставити цілі та слідкувати за їх виконанням. Ви також знайдете шаблони зростання від лідерів EPAM, набір корисних матеріалів для обраних навичок і необхідну підтримку менторів EPAM і вашого менеджера.

Навчайтеся  | Learning & Development

Навчання в EPAM не обмежується звичайними тренінгами та онлайн-курсами. Наша екосистема побудована на основі моделі Bersin 4E: освіта (education), середовище (environment), вплив (exposure) та досвід (experience). Якщо вам цікаво, ви знайдете безліч можливостей для навчання в EPAM: спеціалізовані технічні тренінги та заняття з іноземної мови, індивідуальне наставництво, професійні спільноти, внутрішні соціальні мережі, підписки на найкращі зовнішні онлайн-ресурси та багато іншого.

Попросіть про зворотній зв'язок | Feedback

Коли ви рухаєтесь до своєї складної мети, зворотній зв’язок від колег має важливе значення для вашого успіху. Feedback - внутрішня програма EPAM, створена для задоволення цієї потреби. У будь-який час ви можете попросити колег поділитися думками щодо вашого зростання та висловити власні думки про ваш досвід взаємодії.

Отримайте рекомендації від експертів | Assessment

Справедливий процес кар'єрного просування – важливий для EPAM. Для того, щоб він був прозорим і чесним, ми розробили програму Assessment. Вона мінімізує ризики того, що перспективи вашої кар’єри залежатимуть лише від однієї людини. Рішення приймаються за допомогою міжнародних експертних комітетів - на базі артефактів вашого професійного розвитку та живої дискусії з комітетом. На додачу до рішення щодо підвищення, ви також отримуєте зворотній зв’язок від експертів та рекомендації щодо подальшого зростання.

Почніть із початку!

Ми не жартували, що EPAM-івці ніколи не припиняють навчатися та зростати. Щойно ви пройдете Assessment і отримаєте нову посаду, можете знову придивлятися до майбутніх кар'єрних перспектив на порталі Competency!

    Sorry, something went wrong. Please, try again later.

    ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM