Пропустити навігацію EPAM

Сталий розвиток | ESG

Як частина глобальної компанії EPAM, ми не тільки віддано шукаємо найкращі рішення для клієнтів, а й піклуємося про свій вплив на навколишній світ. Основні напрямки корпоративної соціальної відповідальності EPAM Україна - це освіта, екологія та підтримка ініціатив місцевих спільнот. Таланти, що співпрацюють з EPAM, діляться своїм часом, досвідом і знаннями зі спільнотами в тих локаціях, де ми живемо та працюємо. Робити світ навколо нас краще - гідна мета для EPAM Україна. 

ESG (Environmental, Social, Governance) включає питання про екологічний вплив бізнесу, соціальну відповідальність та корпоративне управління.

 1. Екологічна стійкість: EPAM дбає про зменшення свого впливу на навколишнє середовище, підтримку екологічних ініціатив та відповідального використання ресурсів.
 2. Соціальна відповідальність: ми піклуємося, щоб наші партнери та таланти працювали у безпечних та справедливих умовах. Це включає створення рівних можливостей, дотримання прав людини, різноманіття та включення, особливо в період військових дій.
 3. Корпоративне управління: етичний кодекс EPAM визначає прозорі стандарти управління, що охоплюють ефективну корпоративну структуру, забезпечення відповідального управління, недопущення корупції та врахування інтересів різних зацікавлених сторін.

EPAM eKids

EPAM eKids – це освітня програма для дітей віком від 8 до 16 років. Вона заохочує навчатися програмуванню мовами Scratch, HTML/CSS і Python, розвивати логічні навички, комп’ютерне мислення й роботу в команді. 

Тренерами та наставниками для дітей протягом навчання стають волонтери з EPAM, які проходять ретельну підготовку. Ми віримо, що інвестиції в освіту молодого покоління - це внесок у майбутнє усієї країни. 

5
міст

790+
волонтерів

2600+
дітей

Програма для старшокласників Pre-Junior

Програма стартувала в 2021 році. Її мета -  допомогти старшокласникам, які захоплюються технологіями, зробити усвідомлений вибір професії. Під час навчання школярі можуть більше дізнатися не тільки про мову програмування C#, роботу хмарних середовищ та основи Front-End, а також про організацію індустрії та як створити своє перше резюме.

500+

старшокласників пройшли на курс

IT Fundamentals for Ukrainian switchers

Наймасштабніший освітній проєкт компанії під час війни. Його мета - знизити поріг вступу в ІТ для потенційних світчерів та дати можливість усім бажаючим опанувати ази комп’ютерної інженерії, необхідні для початківців.

17000+

реєстрацій зібрав проєкт

1660

випускників перейшли на поглиблене спеціалізоване навчання за різними напрямами

ПРОГРАМА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ TEACHERS INTERNSHIP

З 2017 року у партнерстві з Асоціацією «IT Ukraine» компанія щорічно проводить програму стажування для вчителів та викладачів, яка поглиблює знання та розуміння сучасних підходів та технологій в ІТ. 

3300+

освітян подали заявку на участь у програмі

Студентський ІТ Марафон

Захід розроблений весною 2022 року, щоб допомогти студентами вишів опанувати прогалини у навчальній програмі через війну в Україні.

6300+

учасників

EPAM UNIVERSITY PROGRAM

Ми започаткували свою університетську програму, щоб дати можливість студентам коледжів та університетів здобути конкурентоспроможні навички, необхідні для участі в глобальному ІТ-секторі після закінчення навчання. Під час навчання студенти Університетських програм ЕРАМ здобувають знання від провідних фахівців у різних галузях ІТ-індустрії і дістають досвід на реальних проєктах. Детальніше про Університетські програми ЕРАМ можна прочитати за цим посиланням.

ІТ-волонтерство

Спільнота IT-волонтерів налічує більше 500 активних учасників і має на рахунку вже 20 реалізованих проєктів спільно з державними установами та громадськими організаціями. Наші проєкти сприяють змінам у суспільстві, поліпшуючи якість життя людей і забезпечуючи сталість бізнесу. Головна місія - бути агентами позитивних перетворень, використовуючи професійну експертизу. 

Гакатон Незламних

Понад 350 волонтерів EPAM, об'єднаних у 31 команду, плідно працювали три тижні над пошуком цифрових рішень, актуальних для країни та суспільства. Гакатон був чудовим прикладом того, як об’єднавши зусилля, звичайні люди змінюють майбутнє країни, роблять його комфортнішим та прозорим. Ще один приклад змін, що починаються вже сьогодні.

ДОСТУПНІСТЬ

Також маємо спільноту експертів із підтримки доступності ІТ-продуктів: аналітики, розробники, тестувальники, менеджери. Головна мета — поділитися знаннями про вебдоступність, методи та кращі практики серед розробки доступних продуктів. Пишемо статті, готуємо відеодемонстрації, організовуємо вебінари та зустрічі, підтримуємо менторські програми EPAM та підтримуємо один одного.

Women in Technology

Спільнота забезпечує середовище для навчання, обміну досвідом та професійного розвитку. Колеги долучаються до спільноти, діляться знаннями та навичками, підтримують одна одну та отримують відповіді на питання. Це сприяє зміцненню професійного потенціалу та забезпечує можливості для кар'єрного зростання. Багато жінок, які успішно працюють у технологічній галузі, є прикладом та надають поради тим, хто тільки починає свій шлях у цій сфері. Це сприяє підтримці та стимулює до досягнень у технологічній галузі.

Волонтерський рух

В EPAM Україна ми розвиваємо і підтримуємо корпоративне волонтерство EPAMівців, які беруть активну участь у таких проєктах як EPAM eKids, Join IT, Green Team тощо, адже ми щасливі бути частиною багатьох спільнот і ділитися досвідом та соціальними інноваціями заради покращення життя людей навколо нас. 

EPAM Green Wave

Спільнота об’єднує EPAM-ерів, які бажають стати агентами змін, долучатися до еко-ініціатив та надихати інших на свідоме споживання. До 2020 року основні активності полягали у впровадженні ідей Зеленого Офісу: зменшення кількості пластику, впровадження багаторазових альтернатив, сортування сміття тощо. З початком віддаленої роботи, спільнота реструктуризувалася та має три основні напрямки:

 1. просвітницька діяльність (організація лекцій та воркшопів про екологічний спосіб життя);
 2. оффлайн-волонтерство (висадка дерев, прибирання тощо);
 3. ІТ-волонтрество (співпраця з екоорганізаціями).

Донорська спільнота

Ціль спільноти - популяризація донорства в Україні шляхом інформаційної підтримки донорів, регулярних освітніх ініціатив та заходів, організація всеукраїнських спільних донацій, а також допомога у пошуку донорів для колег та їх близьких.

Спільно з Агентами крові спільнота займається ще розробкою застосунку для донорів - Donor App, що спрощує графік донацій та допомогає готуватися до наступних.

Нагороди

В EPAM Україна ми пишаємося тим, що ввійшли до рейтингу компаній з відповідальним бізнесом:

 

 • Нагорода за найкращий проєкт з корпоративної соціальної відповідальності від журналу “The Power of Money”
 • Нагорода від “Green Business Ukraine”
 • Нагорода за проєкт із залучення молоді до програм корпоративного волонтерства від ERASMUS+ Program of the European Union
 • Переможець HR Brand Award з проєктом “Створення волонтерського руху в EPAM Україна”
 • Фіналіст конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку” від Global Compact of United Nations
 • Carbon Footprint project від EPAM отримав нагороду від WSIS Process
 • «ТОП-25 роботодавців, відкритих для талантів до 25 років» від Stud-Point
 • ТОП-10 компаній за версією Індексу корпоративної рівності від Equality Index
 • Переможець у чотирьох номінаціях Премії HR-бренд Україна:
 1. проєкт «Управління талантами в час війни» в номінації «HR воєнного часу»,
 2. проєкт «IT-Fundamentals for Ukrainian Switchers» в номінації «e-learning проєкт»,
 3. проєкт «Побудова системи добробуту для спеціалістів ЕРАМ та well-being  підтримка під час війни» в номінаціях «Wellbeing проєкт року» та партнерській номінації «Піклуємось, не зупиняємось» від компанії Teva
 • Бізнес, дружній до ветеранів - відзнака, яку отримують компанії, що змінюють культуру працевлаштування ветеранів та ветеранок в Україні та впроваджувати зміни у роботі з ними
 • «25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок» за версією Forbes
 • Переможець конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку-2023» в категорії «Воїни світла» від Глобального договору ООН в Україні
 • Перемога в конкурсі кейсів PR-Марафону в номінації «PR-команда» за кейс «Мій колега — робот. Як ШІ допоміг реалізувати одну з найбільших благодійних технологічних конференцій в Україні — Devoxx Ukraine»

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ EPAM УКРАЇНА

Ми стартували першу фандрайзингову кампанію – EPAM UA TogetherAsOne!

Кожна небайдужа людина може долучитись до збору коштів на потреби лікарень в наших рідних містах. Разом, як одна потужна команда, ми прагнемо допомогти медпрацівникам у Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі!

У зборі коштів нам допогають надійні фонди-партнери на Українська Біржа Благодійності – перевіреній платформі для таких проєктів.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучається до фандрайзингу!

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ EPAM УКРАЇНА

Ми завжди раді волонтерам, які б воліли долучитися до ініціативи EPAM eKids, у якості тренерів. 

Кого ми шукаємо:

 • Ініціативних педагогів за освітою чи покликанням, готових проводити заняття для дітей;
 • Людей, які в захваті від роботи з дітьми. Це можуть бути ваші рідні, близькі чи друзі, які не співпрацюють з EPAM, але можуть долучитися до ініціативи.

Якщо ви готові стати волонтером – реєструйтеся за посиланням, або долучайте до ініціативи своїх друзів та рідних. Заповніть заявку та вкажіть інформацію про себе, опишіть, які заняття ви готові проводити, скількох слухачів і якого віку одночасно ви готові приймати у своєму класі.

ДІЗНАЙСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM 

Вакансії EPAM Ukraine у Київ | Львів | Харків | Дніпро | Вінниця | Івано-Франківськ | Одеса | Чернівці | Хмельницький | Рівне | Ужгород | Тернопіль | Луцьк за напрямком Java | JavaScript | .NET | DevOps | Experience Design | Software Testing | Business Analysis | Python| Big Data | Mobile | Solution Architect | Ruby on Rails у містах за напрямком Java вакансії Київ | Java вакансії Харків | Java вакансії Львів | Java вакансії Вінниця | Java вакансії Одеса | Java вакансії Івано-Франківськ | Java вакансії Чернівці | Java вакансії Хмельницький | Java вакансії Рівне | Java вакансії Ужгород | Java вакансії Тернопіль | Java вакансії Луцьк | JavaScript вакансії Київ | JavaScript вакансії Харків | JavaScript вакансії Львів | JavaScript вакансії Вінниця | JavaScript вакансії Одеса | JavaScript вакансії Івано-Франківськ | JavaScript вакансії Чернівці | JavaScript вакансії Хмельницький | JavaScript вакансії Рівне | JavaScript вакансії Ужгород | JavaScript вакансії Тернопіль | JavaScript вакансії Луцьк | DevOps вакансії Київ | DevOps вакансії Харків | DevOps вакансії Львів | DevOps вакансії Вінниця | DevOps вакансії Одеса | DevOps вакансії Івано-Франківськ | DevOps вакансії Чернівці | DevOps вакансії Хмельницький | DevOps вакансії Рівне | DevOps вакансії Ужгород | DevOps вакансії Тернопіль | DevOps вакансії Луцьк