Пропустити навігацію EPAM

Корпоративна соціальна відповідальність

Як частина глобальної компанії EPAM, ми не тільки віддано шукаємо найкращі рішення для клієнтів, а й піклуємося про свій вплив на навколишній світ. Основні напрямки корпоративної соціальної відповідальності EPAM Україна - це освіта, екологія та підтримка ініціятив місцевих спільнот. Таланти, що співпрацюють з EPAM, діляться своїм часом, досвідом і знаннями зі спільнотами в тих локаціях, де ми живемо та працюємо. Робити світ навколо нас краще - гідна мета для EPAM Україна. 

EPAM eKids

EPAM eKids – це освітня програма для дітей віком від 8 до 16 років. Вона заохочує навчатися програмуванню мовами Scratch, HTML/CSS і Python, розвивати логічні навички, комп’ютерне мислення й роботу в команді. 

Тренерами та наставниками для дітей протягом навчання стають волонтери з EPAM, які проходять ретельну підготовку. Ми віримо, що інвестиції в освіту молодого покоління - це внесок у майбутнє усієї країни. 

5
міст

400+
волонтерів

1200+
дітей

Join IT

Join IT - це профорієнтаційний флешмоб, започаткований IT-асоціаціацією України та EPAM Україна, під час якого волонтери з провідних IT-компаній відвідують учнів 8-11 класів і розповідають про особливості своєї роботи. Заради створення захоплюючого освітнього процесу ми залучаємо найкращих лекторів, які підтримують ідею вільного поширення знань серед дітей.  З 2016 року у проєкті взяли участь:

130+
волонтерів

150+
шкіл

8500
дітей

EPAM UNIVERSITY PROGRAM

Ми започаткували свою університетську програму, щоб дати можливість студентам коледжів та університетів здобути конкурентоспроможні навички, необхідні для участі в глобальному ІТ-секторі після закінчення навчання. Під час навчання студенти Університетських програм ЕРАМ здобувають знання від провідних фахівців у різних галузях ІТ-індустрії і дістають досвід на реальних проєктах. Детальніше про Університетські програми ЕРАМ можна прочитати за цим посиланням.

Green EPAM Team

Green Team - це команда небайдужих до довкілля волонтерів, яка займається проєктами відповідно до концепції 3R (Reuse, Reduce, Recycle). В Україні 10% EPAMівців є активними учасниками Green Team. Такі проєкти як “Use your own cup / Guest Cup” та еко-флешмоб “Один смітник на всіх” спрямовані на зменшення використання одноразових пластикових виробів у наших офісах. Ми переконані, що кожний несе відповідальність за свій вплив на навколишнє середовище. 

День Землі

День Землі - особливе свято, під час якого EPAMівці зі своїми сім’ями, дітьми, друзями стають “опікунами” для дерев. Ми робимо міста, в яких живемо і працюємо, зеленішими: висаджуємо дерева, кущі та квіти, прибираємо парки.  А також маємо карту, на якій відмічено усі дерева, висаджені EPAMівцями. 

Women in Technology

Ми беремо участь у світовому проєкті Міжнародний жіночий день з метою сприяння гендерній рівності та підтримки жінок у технічних професіях.  Серія івентів Women in Tech - це зустрічі для дівчат-підлітків у форматі ITGirls Talks, на яких успішні експертки, що співпрацюють з EPAM, діляться досвідом, розповідають свої історії та підтримують професійний і особистісний розвиток жінок в Україні. 

Корпоративне волонтерство

В EPAM Україна ми розвиваємо і підтримуємо корпоративне волонтерство EPAMівців, які беруть активну участь у таких проєктах як EPAM eKids, Join IT, Green Team тощо, адже ми щасливі бути частиною багатьох спільнот і ділитися досвідом та соціальними інноваціями заради покращення життя людей навколо нас. 

Станція EPAM у KidsWill

У квітні 2017 року в дитячому місті професій KidsWill з’явилася станція EPAM, а з червня 2018 ми пропонуємо безкоштовні екскурсії для дітей зі складними життєвими умовами. 

Благодійність

У всіх офісах EPAM Україна проходить благодійна акція “Шкільний портфелик” спільно з благодійними організаціями “Благомай” та “Карітас Київ”. Завдяки цій ініціативі діти з малозабезпечених сімей та сиротинців по всій Україні отримують ранці й концтовари для школи. 

Нагороди

В EPAM Україна ми пишаємося тим, що ввійшли до рейтингу компаній з відповідальним бізнесом:

 

  • Нагорода за найкращий проєкт з корпоративної соціальної відповідальності від журналу “The Power of Money”
  • Нагорода від “Green Business Ukraine”
  • Нагорода за проєкт із залучення молоді до програм корпоративного волонтерства від ERASMUS+ Program of the European Union
  • Переможець HR Brand Award з проєктом “Створення волонтерського руху в EPAM Україна”
  • Фіналіст конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку” від Global Compact of United Nations

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ EPAM УКРАЇНА

Ми стартували першу фандрайзингову кампанію – EPAM UA TogetherAsOne!

Кожна небайдужа людина може долучитись до збору коштів на потреби лікарень в наших рідних містах. Разом, як одна потужна команда, ми прагнемо допомогти медпрацівникам у Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі!

У зборі коштів нам допогають надійні фонди-партнери на Українська Біржа Благодійності – перевіреній платформі для таких проєктів.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучається до фандрайзингу!

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ EPAM УКРАЇНА

Ми завжди раді волонтерам, які б воліли долучитися до ініціативи EPAM eKids, у якості тренерів. 

Кого ми шукаємо:

  • Ініціативних педагогів за освітою чи покликанням, готових проводити заняття для дітей;
  • Людей, які в захваті від роботи з дітьми. Це можуть бути ваші рідні, близькі чи друзі, які не співпрацюють з EPAM, але можуть долучитися до ініціативи.

Якщо ви готові стати волонтером – реєструйтеся за посиланням, або долучайте до ініціативи своїх друзів та рідних. Заповніть заявку та вкажіть інформацію про себе, опишіть, які заняття ви готові проводити, скількох слухачів і якого віку одночасно ви готові приймати у своєму класі.

ДІЗНАЙСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM