Пропустити навігацію EPAM
Java spot

Навчання з ЕРАМ

Ми розвиваємо ІТ-екосистему країни, в якій живемо та працюємо, надаючи студентам і тим, хто прагне працювати й розвиватися в цій сфері, найкращу базу знань. 

В EPAM ми пропонуємо вам досвід, який ми здобули завдяки співпраці з великою кількістю наших клієнтів у різних доменах по всьому світу. Досвід, який ми отримали, безперервно займаючись освітою майбутніх талантів та підвищенням кваліфікації фахівців найвищого рівня через кооперацію з величезною кількістю вишів в Україні. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб забезпечити освіту в сфері інформаційних технологій для всіх бажаючих. 

Університетські програми

Університетські програми EPAM - це можливість для студентів і спеціалістів початкового рівня навчитися необхідним навичкам в сфері ІТ і здобути кваліфікацію за великою кількістю напрямків: Java, .NET, JavaScript і Front-End, Automated Testing, DevOps, Business Analysis, Embedded Systems, Salesforce та багато інших. Участь у програмах відкрита для студентів останніх курсів вишів, а також для тих, хто вирішив перекваліфуватися чи здобути нові навички. 

Магістерська програма в галузі програмної інженерії (MsDP)

MsDP (магістерьска програма) – це унікальна комбінація практичного досвіду, накопиченого експертами ЕРАМ, теоретичних знань із найактуальніших IT-спеціалізацій та можливості отримати диплом одного з провідних технічних вузів України. Якщо ви досвідчений IT-спеціаліст, що шукає можливості поглибити знання й розширити експертизу, ця програма для вас. Дана програма також може розглядатися як розширення або завершення вищого рівня знань та освіти, вже досягнутого студентом. MsDP пропонує аспірантуру з програмної інженерії за напрямками інженерного проєктування, архітектури рішень, продуктового менеджементу, великих даних, хмарних рішень та управління ІТ послугами.

Професійний розвиток

В EPAM ми дбаємо про те, щоб спеціалісти завжди були в курсі нових технологій, технічних підходів та мали змогу постійно навчатися й розвиватися. Саме тому всередині компанії постійно діють освітні та менторські програми за різними напрямками, є необмежений доступ до навчальних онлайн ресурсів (E-library, GetAbstract, LinkedIn Learning), курси англійської. 

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM