Пропустити навігацію EPAM

Події

Наразі в українських офісах EPAM розвиваються 74 спільнот різноманітних компетенцій. Щомісяця ми проводимо понад 50 зустрічей, воркшопів, ігор, гакатонів, конференцій і беремо участь у глобальних EPAM-ініціативах.

Деякі з цих заходів є відкритими - це дозволяє вам долучатися до подій інжинірингових спільнот EPAM і знайомитися з новими технологіями та новими підходами, їх застосуванням на реальних проєктах і реальному бізнесі. Будемо раді бачити вас на наших регулярних професійних зустрічах.

БЕРЕЗНЯ 1-5, 2021

Online

Ukraine

  Sorry, something went wrong. Please, try again later.
   Sorry, something went wrong. Please, try again later.

   Ми в соцмережах

   EPAM Ukraine @epam_ukraine

   Чому варто брати участь у професійних конкурсах? Запитали у Оксани Сітнікової (Director, Head of EPAM Master’s Degree Program), переможниці Ukrainian IT Awards 2020: ⠀ 🙌"Визнання цінності того, що ти робиш. В моєму випадку, що нам вдалося досить швидко зробити топову навчальну магістерську програму (MsDP) фактично з нуля. Проєкт змусив нас, всю компанію, думати по-іншому, діяти по-іншому. ⠀ ✅Перемогти в такому конкурсі – це круто! Але водночас тут починається складний момент усвідомлення, що високорівнева мета досягнута, але чіткого розуміння, яка наступна - нема. ⠀ 🌐IT Awards дає публічність, відчуття впливовості. І це відповідальність – бути тим, кого називають трендсетером. Я зрозуміла, що можу ділитися своєю експертизою і в країні є на це запит. В мене є ідеї, як розвивати і формалізувати ІТ Education, щоб з часом Україна стала генератором якісних продуктів, змін та інновацій. Це моя мрія." #epam_експерти #epam_ukraine #epam

   ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM