Пропустити навігацію EPAM

Події

Наразі в українських офісах EPAM розвиваються 74 спільнот різноманітних компетенцій. Щомісяця ми проводимо понад 50 зустрічей, воркшопів, ігор, гакатонів, конференцій і беремо участь у глобальних EPAM-ініціативах.

Деякі з цих заходів є відкритими - це дозволяє вам долучатися до подій інжинірингових спільнот EPAM і знайомитися з новими технологіями та новими підходами, їх застосуванням на реальних проєктах і реальному бізнесі. Будемо раді бачити вас на наших регулярних професійних зустрічах.

ТРАВНЯ 17-21, 2021

Онлайн

Україна

  Sorry, something went wrong. Please, try again later.
   Sorry, something went wrong. Please, try again later.

   Ми в соцмережах

   EPAM Ukraine @epam_ukraine

   Програми в EPAM University доступні не тільки для новачків, але й для кандидатів, що вже мають релевантний досвід – формат Fast Track був створений спеціально для них! 🏃‍♂️ Учасники Fast Track мають можливість одразу потрапити до Лабораторії EPAM University, пропустивши етап зовнішнього навчання. У Лабі їх очікує інтенсивна практика під керівництвом наших експертів, реальні бізнес-проекти та напружена робота над вдосконаленням знань, але наприкінці всі зусилля будуть виправдані офером на Той Самий Ідеальний Проект. Саме зараз у форматі Fast Track є відкритим набір з напрямку DevOps. Ми розшукуємо кандидатів, які вже мають досвід адміністрування мереж та впевнено володіють ОС Linux. Маст-хев – гарне знання англійської на рівні B1 і вище. Реєстрація на програму завершується 24 травня, тому не варто довго думати – приєднуйтесь до нас! Більше деталей — за лінком у шапці профілю🔗

   ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З EPAM