Пропустити навігацію EPAM
 

ENGLISH  |  УКРАЇНСЬКА

Розміщення в Канаді

Як компанія, яка має понад 14 000 співробітників в українській команді, EPAM розуміє проблеми, з якими стикаються мільйони людей по всій Україні. Зокрема ті, хто був змушений залишити свою країну. Наші команди на місцях і по всьому світі роблять усе можливе аби підтримати наших українських колег та їх родини. Безпека людей є нашим головним пріоритетом.

Аби підтримати колег, ничже ми зібрали інформацію про в’їзд та переселення до нової країни, тимчасово або на постійне місце проживання. Сподіваємося, що ця інформація буде корисною. 

Зауважте, що інформація може змінюватися у будь-який момент через швидку зміну обставин.

 

В'їзд до країни


КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ДОЗВІЛ НА ЕКСТРЕНІ ПОДОРОЖІ  (CUAET)

Канадсько-український дозвіл на екстрені подорожі (CUAET) покликаний допомогти українцям і членам їхніх сімей якомога швидше приїхати до Канади та надати їм можливість працювати й навчатися під час перебування в Канаді. Дізнайтеся більше про CUAET тут.

Для кого доступно:

  • Громадяни України
  • Чоловік/дружина громадян України
  • Діти на утриманні громадян України

За допомогою CUAET ви можете:

  • Легально перебувати в Канаді до 3 років
  • Навчатися в Канаді (для студентів до 18 років)
  • Працювати в Канаді до 3 років, якщо ви подали заявку на відкритий дозвіл на роботу й отримали такий дозвіл
  • Подорожувати всією Канадою
  • Подорожувати до Канади без медичного огляду

За допомогою CUAET ви не можете:

  • Подорожувати до Канади без візи.
    • ВИНЯТКИ: кандидати, що подали заявку на CUAET з Польщі, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Австрії та Румунії, які отримали лист-схвалення від IRCC, у якому зазначено, що вони відповідають вимогам для отримання візи без вклеювання в паспорт.
  • Працювати в Канаді до отримання дозволу на роботу

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ПРОГРАМІ

Ви повинні створити обліковий запис на порталі IRCC:

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: заповнюючи заявку, указуйте свою адресу проживання відповідно до країни, де ви зараз перебуваєте. Приклад: якщо ви є громадянином України в Румунії, адресою вашого проживання має бути Румунія, а не Україна.

ЗАЯВКУ ВЖЕ ОФОРМЛЕНО. ЩО БУДЕ ДАЛІ?

Біометричні дані:

Через 1-2 дні вас запросять подати свої біометричні дані (фото, відбитки пальців) у Візовий центр (VAC). Ви можете вибрати будь-який зручний для вас VAC. Перелік центрів VAC дивіться тут.

Друк візи:

Після того як ви подасте біометричні дані, Служба імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC) розгляне вашу заяву протягом 2–3 тижнів. Після цього ви отримаєте запит на подання паспорта для проставлення візи. Вам потрібно буде зв’язатися з найближчим VAC по телефону або електронною поштою, щоб дізнатися, як подати свій паспорт. Деякі VAC не приймають особисту заявку, а лише кур’єрську службу. Після того як віза буде надрукована, VAC повідомить вас, що ваш паспорт готовий до отримання.

Залежно від вибраного VAC та процедур, визначених у ньому, ви можете отримати паспорт особисто або кур’єром із візою. Якщо ви подавали заяву на отримання дозволу на роботу разом із візою, ви також повинні отримати лист-схвалення, який підтверджує, що ваш дозвіл на роботу було затверджено. У цьому листі також будуть викладені умови вашого дозволу на роботу. При перетині кордону вам потрібно мати цей лист-схвалення. ПРИМІТКА – лист-схвалення не є фактичним дозволом на роботу. Ви отримаєте дозвіл на роботу при перетині канадського кордону.

Запит на дозвіл на роботу:

Коли ви прибудете до Канади, візовий офіцер видасть вам дозвіл на роботу, у якому будуть викладені умови вашого перебування в Канаді. Діти отримають дозвіл на навчання (для студентів) або довідку про відвідування. Вам потрібно буде зберегти оригінали цих документів, оскільки вони підтверджують ваше легальне перебування та дозвіл на роботу в Канаді.

Дізнайтеся більше про імміграційні заходи для людей, які постраждали від російського вторгнення в Україну, тут.

 

Вимоги до вакцинації для в’їзду в Канаду

Щоб отримати найновішу інформацію про канадські вимоги до вакцинації, відвідайте сайт https://travel.gc.ca/travel-covid

Невакциновані або частково вакциновані громадяни України та члени їхніх сімей можуть бути звільнені від вимог вакцинації. Дізнайтеся більше на сайті https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/vaccination-exemption.html

 

Загальна допомога для переселення

Послуги з розселення доступні для всіх тимчасових мешканців України та їхніх утриманців у Канаді до 31 березня 2023 року. Детальнішу інформацію про ці послуги можна знайти тут.

Ці послуги надають вам доступ до доброзичливих і досвідчених професіоналів із поселення, які можуть допомогти вам:

  • Знайти роботу
  • Визначити рівень володіння мовою
  • Зареєструватися на мовні курси та житло
  • Записати своїх дітей до школи
  • Дізнатися про комунальні послуги

Програма допомоги з переселення (RAP)

Як новачок у Канаді, ви маєте право на допомогу в межах Програми допомоги з переселення Resettlement Assistance Program (RAP).

RAP надає біженцям, яким допомагає уряд, негайну та важливу підтримку їх основних потреб. Ці послуги включають:

  • Позики для переїзду в Канаду
  • Зустріч в аеропорту
  • Надання тимчасового житла
  • Допомога з:
    • пошуком нових спільнот і пристосування до них
    • пошуком постійного житла
    • реєстрацією на основні федеральні та провінційні програми
    • особистими фінансами, такими як складання бюджету та відкриття банківського рахунку
  • Присосування до життя в Канаді для біженців з особливими потребами
  • Спрямування на громадські програми чи інші програми для новачків

Вакансії для українців

Багато канадських компаній зареєстрували вакансії для українців у Job Bank, безкоштовній онлайн-дошці вакансій уряду Канади.

Якщо вам потрібна допомога в пошуку роботи в Канаді, ви можете звернутися до Job Bank. Не забудьте повідомити їм, що ви громадянин України, який шукає роботу в Канаді. Детальніше про вакансії для громадян України можна дізнатися тут.

Допомагаємо українським ІТ-спеціалістам знайти роботу у EPAM в Канаді

У компанії EPAM працює понад 14000 українців, тож компанія розуміє виклики та проблеми, з якими стикнулися мільйони людей по всій Україні. Якщо пошук нової роботи одна з них, ми готові допомогти.

 

Громадський транспорт у Торонто

Найкращий спосіб пересуватися Торонто – громадський транспорт. Транзитна комісія Торонто (TTC) керує трьома видами транспорту – метро, трамваєм і автобусом, які курсують маршрутами по всьому місту та передмістям. Для подорожі на TTC вам знадобиться жетон або перепустка; денні та тижневі абонементи дозволяють необмежену кількість поїздок на всіх трьох видах громадського транспорту. Метро також з’єднує місто з міжнародним аеропортом Торонто Пірсон (YYZ), як і таксі.

Ви можете знайти більше інформації про дорожні умови, водійські права, реєстрацію транспортних засобів, Drive Clean і комерційні транспортні засоби на веб-сайті Міністерства транспорту.

 

Охорона здоров'я

Канада має децентралізовану універсальну державну систему охорони здоров’я під назвою Canadian Medicare. Охорона здоров’я фінансується та керується переважно 13 провінціями й територіями країни. Кожен має власний план страхування та кожен отримує грошову допомогу від федерального уряду на душу населення.

За посиланнями ви можете знайти всю інформацію, необхідну для отримання медичної допомоги:

 

Житло

Тимчасове розміщення

Якщо вам потрібна допомога в пошуку житла, ви можете отримати підтримку з провінції або території вашого планового проживання. Перейдіть за цим посиланням і виберіть провінцію або територію, у якій ви бажаєте проживати, щоб дізнатися 

Канадська іпотечна та житлова корпорація (CMHC) є національним житловим агентством Канади. На сайті агентства є інформація про купівлю будинку та оренду квартири в Канаді.

 

Переїзд із тваринами

Якщо ви подорожуєте з домашнім улюбленцем або плануєте привезти тварину до Канади, вам знадобляться відповідні документи на кордоні, що доводять відповідність вимогам щодо імпорту Канади. Канада має спеціальні вимоги до цього для уникнення зараження тваринами та для захисту людей, рослин і тварин.

Дізнайтеся про вимоги до привезення собак у Канаду тут.

Інформацію про прибуття з іншими тваринами можна знайти тут.

 

Освіта

Дізнайтеся про систему освіти в Канаді

У Канаді за законом діти здобувають освіту. Обов’язок батьків – переконатися, що діти зараховані до школи та відвідують її. Залежно від того, де ви живете, на вибір є багато варіантів навчання. Є також різні способи долучитися до цих спільнот. Це тому, що кожна провінція й територія мають свою власну шкільну систему.

Кожна система схожа, але є деякі важливі відмінності. Різниця відображає пріоритети уряду цієї провінції чи території.

Різні типи канадського шкільного навчання

У Канаді є 3 види шкільного навчання

  • Початкова школа
  • Середня школа
  • Старша школа

Початкова школа

Початкова освіта – це освіта зазвичай для дітей від 5 до 12 років, яка охоплює:

  • Дошкільне навчання
  • Дитячий садок
  • 1–6 класи

Середня школа

Середня школа, як правило, для дітей від 12 до 18 років. До цієї групи зазвичай входять 7–12 класи.

Старша 

Маючи відповідні освітні документи, будь-хто може подати заявку на вступ до старшої школи.

Записатися або подати заявку до школи

Нижче наведено загальні документи, необхідні для реєстрації. Будь ласка, зверніться до своєї школи, щоб дізнатися, чи потрібні вам додаткові документи:

  • Свідоцтво про народження
  • Свідоцтво про опіку
  • Довідка про місце проживання
  • Довідка про щеплення (щоб підтвердити, що вакцини вашої дитини актуальні)

Тестування з мови

  • Якщо англійська або французька не є вашою рідною мовою, можливо, вам знадобиться скласти мовний тест. Школа надасть вам список тестів, які вона приймає, і оцінку, яку потрібно отримати для зарахування.

ПОРАДА: якщо у вашому регіоні є кілька шкіл на вибір, зареєструйтеся задовго до початку навчального року, щоб переконатися, що ви отримаєте місце в школі, якій ви надаєте перевагу.

 

Банківські послуги та обмін валют

Типи рахунків

1. CЧекові рахунки: використовуйте цей обліковий запис для керування повсякденними транзакціями. Зазвичай він має нижчу комісію за транзакції, ніж ощадний рахунок. Дізнайтеся більше про чекові рахунки тут. Чекові рахунки зазвичай:

  •  Включають використання дебетової картки для доступу до своїх банкоматів
  • Включають використання дебетової картки для здійснення покупок у магазинах
  • Включають права на виписування чеків
  • Не накопичують відсотки за вкладами

2. Недорогі та безкоштовні рахунки: банківські комісії коштують максимум 4 долари США на місяць. Уряд Канади та деякі фінансові установи мають угоду про надання недорогих базових банківських послуг. Якщо ви відповідаєте певним умовам, ви можете мати право на недорогий обліковий запис за низькою ціною. Безкоштовні облікові записи мають ті ж функції та послуги, що й бюджетні облікові записи, але без щомісячної плати. Зв’яжіться зі своєю фінансовою установою, щоб дізнатися більше та дізнатися, чи маєте ви право на безкоштовний рахунок, або дізнайтеся більше тут.

3. Ощадні рахунки: Ощадний рахунок – це рахунок, на який сплачуються відсотки на гроші, які ви вкладаєте, також відомі як основна сума. Багато людей, які відкривають ощадний рахунок, також мають чековий рахунок для повсякденного банківського обслуговування. Дізнайтеся більше про ощадні рахунки тут.

4. Спільні рахунки: спільний банківський рахунок, також відомий як спільний депозитний рахунок, пропонує ті ж функції та переваги, що й особистий чековий або ощадний рахунок, який має одна особа.

Спільний обліковий запис дає змогу двом або більше особам виконувати такі дії з одного облікового запису:

  • Знімати готівку
  • Поповнювати рахунок
  • Здійснювати оплати
  • Проводити інші трансакції

Відкриття рахунків

Уряд Канади надає детальну інформацію про банківську діяльність у країні.

Що вам потрібно для відкриття банківського рахунку

Щоб відкрити банківський рахунок, ви можете вибрати одну з трьох різних комбінацій ідентифікації (ID). Для всіх трьох наведених нижче варіантів ви повинні надати банку або федеральній кредитній спілці принаймні один прийнятний ідентифікатор зі списку А. Ви повинні використовувати оригінал посвідчення особи, а не фотокопії.

Опція 1:

Надайте 2 варіанти посвідчення особи зі списку А

Список A

  • Дійсне водійське посвідчення Канади, яке можна використовувати як посвідчення особи відповідно до провінційного або територіального законодавства
  • Канадський паспорт
  • Свідоцтво про народження, видане в Канаді
  • Картка соціального страхування, видана урядом Канади
  • Пенсійне посвідчення, видане урядом Канади
  • Сертифікат індійського статусу
  • Провінційна або територіальна картка медичного страхування, яку можна використовувати як посвідчення особи відповідно до провінційного чи територіального законодавства
    • Зв’яжіться зі своїм провінційним або територіальним управлінням у справах споживачів, щоб підтвердити, чи є ваша картка медичного страхування прийнятним посвідченням особи там, де ви проживаєте
  • Свідоцтво про канадське громадянство або свідоцтво про натуралізацію
  • Картка постійного резидента або іммігранта, біженця та громадянина Канади (IRCC) форма IMM 1000, IMM 1442 або IMM 5292
    • IRCC також видає форму IMM 5688 як підтвердження постійного проживання. Зверніться до свого банку або федеральної кредитної спілки, щоб дізнатися, чи приймуть вони цю форму
  • Документ або картка з вашою фотографією та підписом, видана одним із таких органів або його правонаступниками:
    • Страхова корпорація Британської Колумбії
    • Реєстри Альберти
    • Державне страхування Саскачевану
    • Відділ служби Нової Шотландії та муніципальних зв'язків
    • Департамент транспорту та інфраструктури провінції Острів Принца Едуарда
    • Сервіс Нью-Брансвік
    • Служба NL провінції Ньюфаундленд і Лабрадор
    • Департамент транспорту північно-західних територій
    • Департамент громадського управління та транспорту Нунавута

Опція 2:

Ви можете:

  • Надати один документ зі списку А та
  • Надати один документ зі списку В

Список B

  • Посвідчення працівника з вашим зображенням, видане відомим у суспільстві роботодавцем
  • Дебетова або банківська картка, видана учасником Payments Canada, з вашим ім’ям і підписом
  • Кредитна картка, видана членом Payments Canada, з вашим ім’ям та підписом
  • Картка члена від Канадського національного інституту сліпих із вашим зображенням і підписом
  • Закордонний паспорт

Опція 3:

Ви можете:

  • Надати один документ зі списку А та
  • Попросити підтвердити вашу особу когось, хто є клієнтом із хорошою репутацією в банку чи федеральній кредитній спілці, або когось із хорошою репутацією в громаді, де розташована фінансова установа

Додаткове посвідчення особи, що містить вашу фотографію та підпис, може знадобитися, якщо в співробітників банку або федеральної кредитної спілки є підстави сумніватися в тому, що ваша особа була ідентифікована.

Онлайн банкінг

Знайдіть інформацію про онлайн-банкінг, мобільний банкінг і захист своєї банківської інформації в Інтернеті в Канаді тут.

 

Кредитні / дебетові картки та іпотека

Кредитні картки

Ви можете використовувати кредитну картку для здійснення кількох різних типів трансакцій, включаючи оплати товарів або послуг, зокрема:

  • На касі
  • По телефону
  • Онлайн

Зберігайте квитанції про всі покупки з кредитної картки. Перевіряйте свої квитанції з випискою з кредитної картки, щоб переконатися, що немає помилок. Якщо ви виявите помилку, негайно зверніться до фінансової установи, яка випустила вашу кредитну картку.

Щоб дізнатися більше про кредитні картки, перейдіть за посиланнями:

Дебетові картки

Дебетова картка – це пластикова картка, за допомогою якої ви можете оплачувати товари та послуги або знімати гроші безпосередньо зі свого банківського рахунку. Можливо, вам доведеться сплатити комісію, коли ви використовуєте свою дебетову картку. Фінансові установи, такі як банки та кредитні спілки, зазвичай надають вам дебетову картку, коли ви реєструєте рахунок. Дізнайтеся більше про дебетові картки тут.

Іпотека

Дізнайтеся більше про іпотеку, зокрема про її вибір, поновлення, прискорене погашення та багато іншого тут.

 

Телефонні послуги

Різниця між послугами передплати на постоплати

У Канаді Кодекс мобільного зв'язку встановлює основні права для всіх споживачів. Однак існують деякі відмінності між послугами передплати на постоплати. Що вибрати?

Ви отримуєте послуги з постоплатою, якщо отримуєте щомісячний рахунок, у якому зазначено, які витрати ви накопичили за місяць – ваш рахунок може бути однаковим щомісяця або ви можете бачити додаткові витрати (наприклад, ви перевищили ліміт використання данних за місяць). Ви оплачуєте послуги, якими вже скористалися.

Передплачені послуги – це оплата свого рахунку наперед для активації послуг на місяць. Якщо ви забудете оплатити, є ймовірність, що ваші послуги буде тимчасово призупинено, доки ви не оплатите свій рахунок. Ви оплачуєте послуги, якими плануєте скористатися.

Дізнайтеся більше про свої права як споживача мобільних телефонів із післяплатою та передоплатою тут.

Вибір тарифного плану стільникового зв'язку

Виберіть найкращий для вас тариф у три кроки:

Крок 1: визначте перелік провайдерів, доступних на вашій території

Крок 2: виберіть тарифний план

Перш ніж прийняти план, розгляньте наведені нижче запитання. Які тарифи та плата за місцеві телефонні послуги? Що входить до цього тарифу?

  • Чи є якісь авансові, одноразові чи додаткові платні послуги?
  • Яка вартість дзвінків (наприклад, відображення виклику, очікування дзвінка або голосова пошта)?
  • Чи зміняться мої існуючі послуги, такі як доступ до Інтернету, міжміський або мобільний зв'язок, телевізійне мовлення?
  • Чи можу я змінити функції або пакет? Якщо так, то чи існують обмеження та/або плата, пов’язані з внесенням змін?
  • Чи потрібно мені здійснити оплату за період, щоб отримати вказані ціни?
  • Які збори за скасування я маю сплатити?

Далі вам потрібно вирішити, який оператор пропонує найкращий план, що відповідає вашому бюджету та стилю життя. Дізнайтеся більше про операторів тут.

Крок 3. Скористайтеся перевагами низькобюджетних тарифів.

У вас обмежений бюджет? Ви ощадливо використовуєте свій мобільний телефон? Якщо так, ви можете з’ясувати, які варіанти доступні вам у вашого оператора послуг мобільного зв’язку, або придбати інший план. Дізнайтеся більше тут.

ВАЖЛИВА ПОРАДА. Перш ніж остаточно вибрати мобільного оператора, перевірте на його веб-сайті, чи ваш мобільний пристрій сумісний із його послугою.

Як ефективніше використовувати мобільні дані:

  • Частіше використовуйте доступ до Wi-Fi
  • Використовуйте програми, які пропонують текстові та голосові послуги
  • Вимикайте доступ до мережі для програм
  • Використовуйте програми моніторингу даних
 

Переїзд на постійне проживання

Дозвіл на роботу:

  • Дозволяє людині легально працювати в Канаді на тимчасовий період (зазвичай 1–3 роки)
  • Може бути подовжений

Постійне місце проживання

Постійний резидент — це той, кому було надано відповідний статус у зв'язку з імміграцією до Канади, але який не є громадянином Канади. Постійними жителями є громадяни інших країн. Особа, яка перебуває в Канаді тимчасово, як студент або іноземний працівник, не є постійним жителем.

Як постійний резидент, ви маєте право:

  • Отримати більшість соціальних виплат, які отримують громадяни Канади, включаючи медичне страхування
  • Жити, працювати або навчайтися у будь-якому місці Канади
  • Подати заявку на отримання громадянства Канади
  • Захист відповідно до канадського законодавства та Канадської хартії прав і свобод
  • Ви повинні платити податки та поважати всі канадські закони на федеральному, провінційному та муніципальному рівнях

Подовжити строк перебування в Канаді

Якщо ви є громадянином України або членом сім’ї громадянина України й маєте дійсний статус відвідувача Канади або маєте дозвіл на навчання чи роботу, ви можете продовжити своє перебування в Канаді на термін до 3 років. Ваша заявка буде пріоритетною, і ви будете звільнені від сплати деяких зборів за вашу заявку.

Подовження терміну перебування

Якщо ви є громадянином України або членом сім’ї громадянина України, який зараз перебуває в Канаді й має дійсний статус тимчасового резидента, ви можете подати заявку на продовження свого перебування, виконавши такі дії:

1. Подайте онлайн-заявку на запис відвідувачів:

Ви повинні подати заявку на облік відвідувачів до завершення терміну дії вашого поточного статусу.

Ви будете звільнені від сплати 100 доларів за обробку запису відвідувача.

  • Заповнивши онлайн-заявку, дайте відповідь «так» на запитання про звільнення від плати.
  • Ви не звільняєтеся від сплати збору за відновлення, якщо вам потрібно відновити свій статус.

2. Ідентифікація як «пріоритетного заявника»:

У формі IMM 5708 у розділі «Інформація про візит до Канади» введіть обидва з наступного:

  • Виберіть «інше» як мету відвідування (поле 1).
  • Напишіть «UKRAINE 2022» у полі «інше».

Дізнайтеся, як подати заявку на облік відвідувачів, щоб продовжити своє перебування тут.

Продовжте своє перебування в статусі працівника

Якщо у вас уже є дозвіл на роботу та ви є громадянином України чи членом сім’ї громадянина України в Канаді, ви можете подати заявку на його продовження, щоб зберегти свій статус працівника в Канаді.

Якщо на даний момент у вас є дозвіл на роботу для конкретного роботодавця, ви можете працювати на роботодавця лише за його дозволом на роботу, доки ваш відкритий дозвіл на роботу не буде затверджено.

Ви звільнені від сплати збору за обробку дозволу на роботу (155 канадських доларів), однак під час подачі заявки ви повинні підтвердити, що ви відповідаєте вимогам. Для цього заповніть бланк заяви про дозвіл на роботу таким чином:

  • У розділі інформації про плановану роботу в Канаді виберіть «Відкрити дозвіл на роботу» як тип дозволу на роботу, на який ви подаєте заявку
  • Введіть «UKRAINE 2022» як назву посади
  • У полі «Короткий опис обов’язків» введіть «Ukraine 2022 public policy—open work permit».

Дізнайтеся більше про продовження дозволу на роботу тут.

Якщо у вас немає дозволу на роботу та ви є громадянином України або членом сім’ї громадянина України в Канаді, ви можете продовжити своє перебування як працівник, якщо буде виконана одна з наступних умов:

  • Ви маєте дійсний статус відвідувача або маєте дійсний дозвіл на навчання
  • Ви подали заявку на продовження свого статусу до завершення терміну його дії («статус підтримка»)
  • Ви маєте право відновити свій статус

Коли ви подаєте заяву на отримання дозволу на екстрену поїздку (CUAET) у Канаді, ви звільняєтеся від сплати таких зборів:

  • Плата за оформлення дозволу на роботу (155 канадських доларів)
  • Плата за отримання дозволу на роботу (100 канадських доларів)

Однак якщо ви втратили свій статус, вам потрібно:

  • Відновити свій попередній статус
  • Сплатити збір за поновлення (200 канадських доларів)

Ви не звільняєтеся від сплати збору за поновлення.

Продовжте своє перебування як студента

Якщо ви є громадянином України або членом сім’ї громадянина України в Канаді, ви можете продовжити своє перебування як студент у Канаді за таких умов:

  • Ви маєте дійсний статус відвідувача або маєте дійсний дозвіл на навчання чи роботу
  • Ви подали заявку на продовження свого статусу до завершення терміну його дії («підтримка статусу») або
  • Ви маєте право відновити свій статус

Коли ви подаєте заявку на отримання дозволу на екстрену поїздку в Канаду, ви звільняєтеся від таких зборів:

  • Плата за оформлення дозволу на навчання (150 канадських доларів)

Однак якщо ви втратили свій статус, вам потрібно:

  • Відновити свій попередній статус
  • Сплатити збір за поновлення (200 канадських доларів)

Ви не звільняєтеся від сплати збору за поновлення.

Щоб підтвердити, що ви маєте право на пріоритетну обробку та звільнення від плати, виберіть такі варіанти в розділі оплати за обробку вашої заявки:

  • «Інше» для оплати витрат.
  • «UKRAINE 2022» для коментаря.

Дізнайтеся, як продовжити своє перебування в Канаді як іноземний студент тут.

Процедура запиту канадського громадянства

Щоб мати право стати громадянином Канади, ви повинні відповідати всім умовам, зокрема:

Клікніть на іншу країну, щоби прочитати останню інформацію та оновлення

Будь ласка, візьміть до уваги, що інформація може змінюватися в будь-який час, через швидку зміну обставин.
Інформація різниться від країни до країни.
Інформацію для інших країн буде надано найближчим часом.

ЮРИДИЧНА ЗАЯВА

Уся інформація надана на цьому ресурсі безпосередньо компанією EPAM або її філіями чи співробітниками вважається дійсною на момент публікації, проте ми не гарантуємо, що вона є точною. Інформація, представлена на цьому ресурсі третіми сторонами, не перевіряється на достовірність. EPAM не несе відповідальності за зміст наданий третіми сторонами, безпеку посилань на веб-сайти третіх сторін або будь-які друкарські помилки, чи дезінформацію. Вся інформація може бути змінена, а компанія EPAM не зобов’язана оновлювати інформацію, якщо вона змінюється. Інформація надається для особистого, некомерційного використання і не може бути використана з будь-якою іншою метою.

Вакансії EPAM Ukraine у Київ | Львів | Харків | Дніпро | Вінниця | Івано-Франківськ | Одеса | Чернівці | Хмельницький | Рівне | Ужгород | Тернопіль | Луцьк за напрямком Java | JavaScript | .NET | DevOps | Experience Design | Software Testing | Business Analysis | Python| Big Data | Mobile | Solution Architect | Ruby on Rails у містах за напрямком Java вакансії Київ | Java вакансії Харків | Java вакансії Львів | Java вакансії Вінниця | Java вакансії Одеса | Java вакансії Івано-Франківськ | Java вакансії Чернівці | Java вакансії Хмельницький | Java вакансії Рівне | Java вакансії Ужгород | Java вакансії Тернопіль | Java вакансії Луцьк | JavaScript вакансії Київ | JavaScript вакансії Харків | JavaScript вакансії Львів | JavaScript вакансії Вінниця | JavaScript вакансії Одеса | JavaScript вакансії Івано-Франківськ | JavaScript вакансії Чернівці | JavaScript вакансії Хмельницький | JavaScript вакансії Рівне | JavaScript вакансії Ужгород | JavaScript вакансії Тернопіль | JavaScript вакансії Луцьк | DevOps вакансії Київ | DevOps вакансії Харків | DevOps вакансії Львів | DevOps вакансії Вінниця | DevOps вакансії Одеса | DevOps вакансії Івано-Франківськ | DevOps вакансії Чернівці | DevOps вакансії Хмельницький | DevOps вакансії Рівне | DevOps вакансії Ужгород | DevOps вакансії Тернопіль | DevOps вакансії Луцьк