Пропустити навігацію EPAM
vacancy aspot

JavaScript

Коли ви приєднуєтесь до EPAM як JavaScript-спеціаліст, ви не тільки робите наступний  крок на своєму професійному шляху. Ви отримуєте доступ до глобальної експертизи компанії та безмежних можливостей для подальшого професійного розвитку.

EPAM JavaScript Hiring Week

Ми шукаємо JavaScript-інженерів рівня Middle і вище. Протягом тижня будемо оперативно розглядати резюме, проводити онлайн-співбесіди та відповідати за добу.

Для вас — це можливість приєднатися до нашої крутої команди без виснажливих очікувань. А також шанс отримати не лише офер, а й sign-on бонус у розмірі $1500 для Middle-спеціалістів, $3000 для Senior, $4000 для Lead і вище. Непогано ж?

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ

ПЕРЕВАГИ Й ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК В EPAM

 • Можливість змінювати проєкт і стек технологій в межах однієї компанії  
  Ви можете приєднатися до компанії як Angular-спеціаліст, отримати нові необхідні навички й приєднатися до наступного проєкту вже в ролі React чи Node.js-інженера.  
 • Навчання всередині  компанії 
  У вас буде доступ до внутрішньої навчальної платформи EPAM і платформи LinkedIn Learning, , де ви , разом з усіма EPAM-ерами розвиватимете свої hard і soft-навички, та до курсів англійської мови; JavaScript-менторинг програми, котра допомагає розширювати знання з різних спеціальностей (наприклад, приєднуєтеся до компанії як Front-end-інженер й за результатами проходження менторинг-програми з Node.js із часом отримуєте можливість працювати з новою технологією вже в ролі Back-End-інженера).  
 • Внутрішні спільноти й заходи 
  Усередині компанії існує велика кількість спільнот різних напрямків, зокрема JavaScript і Front-End, а також безліч інших. Серед цих спільнот ви завжди можете знайти ту,  котра допоможе вам як поліпшити поточні навички, так і здобути нові. JS talks - формат зустрічей, на яких колеги діляться особистим досвідом із командами й презентують цікаві проєкти. Також є багато інших проєктів та форматів для обміну досвідом. 

 • Програма Front-End University
  Ви хочете ділитися своїм досвідом не тільки у внутрішніх спільнотах чи завдяки участі в зовнішніх конференціях? Front-End University дає вам чудову можливість долучитися в ролі лектора й зробити особистий внесок в сучасну освіту на базі величезної кількості університетів України, з якими EPAM співпрацює в University Programs – навчальних програм для студентів вишів і тих, хто планує свою кар’єру в індустрії IT.   
 • Engineering Excellence - стандартизований підхід до ведення проєктів 
  В компанії існує напрямок – Engineering Excellence, який відповідає за уніфікацію процесів ведення проєктів і поширення найкращих практик. Це дозволяє нам накопичувати знання й ділитися з вами досвідом і рекомендаціями з різних технологічних напрямків. Завдяки цим знанням ви зрозумієте фактори успішного ведення великих проєктів, а уніфікація цих процесів дозволяє досить швидко заглибитися в новий проєкт усередині компанії. 
 • Професійний ріст
  В EPAM є практика й стратегія вашого розвитку в кількох напрямках. 
  Як альтернатива розвитку в напрямку менеджменту (ресурсний менеджер, Delivery-менеджер чи архітектор) у вас буде можливість далі розвиватися в ролі інженера завдяки просунутому треку Advanced Engineering. Це нова інженерна гілка розвитку в EPAM для фахівців, котрі не хочуть змінювати фокус на Delivery-менеджмент чи архітектуру рішень. Вершина нового треку - Distinguished Engineer, яка рівнозначна ролі Senior-директора в EPAM.  
 • Команда професіоналів
  Робота в командах на різних проєктах завжди гарантує вам співпрацю з більш досвідченими колегами, які завжди готові ділитися своїм досвідом і допомагати вам.  
 • Центри компетенцій
  Організаційні підрозділи, які відповідають за розвиток та маркетинг однієї або декількох компетенцій. Кількість технологій та складність продуктів зростає з кожним роком. В EPAM центри компетенцій працюють над вдосконаленням та розширенням власної бази знань, до якої у вас буде доступ. Центри компетенцій також дозволяють брати участь у таких заходах як передпродаж клієнтам, участь у SWOT-командах, проєктах доказу концепцій (proof-of-concept) з дослідження нових технологій, процесу найму спеціалістів та організації проєктів з нуля. 
 • Постійна підтримка
  Ви можете розраховувати на постійну підтримку з моменту приєднання до команди EPAM з боку вашого HR бізнес-партнера, який завжди готовий відповісти на будь-які організаційні питання й допомогти легко адаптуватися. Ваш ресурсний менеджер – це ментор, який допоможе визначити цілі на період випробувального терміну, а також визначити напрямки для вдосконалення й сформувати план професійного розвитку. Все це й ваша особиста мотивація – це запорука вашого постійного розвитку.  

Стек технологій, з якими ми працюємо:

Frontend:

TypeScript
React
Angular 2+
Vue.js
Web Components

Backend:

Node.js
NestJS
Hapi.js
Express.js

Serverless:

GCP
AWS
Azure

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ ДОПОМОГТИ

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ ЩОДО РЕЗЮМЕ?

Якщо у вас виникли труднощі або питання щодо резюме, зверніться до рекрутера EPAM за допомогою. 

АННА АНДРЄЄВА
Senior Recruiter

ПОТРІБНО ОНОВИТИ РЕЗЮМЕ?

Потрібно створити резюме з нуля? Просто завантажте шаблон резюме й заповніть його відповідно до вашого досвіду й навичок.

НЕ ЗНАЙШЛИ ВАКАНСІЮ СВОЄЇ МРІЇ? 

Дозвольте нам запропонувати дещо цікаве.