Пропустити навігацію EPAM
vacancy aspot

.NET

Співпраця з EPAM у ролі .NET-спеціаліста - це не лише черговий крок на професійному шляху. Це також і доступ до нашої експертизи світового рівня та безмежні можливості для розвитку власної кар’єри.

EPAM .NET Hiring Week

Ми шукаємо .NET-інженерів рівня Middle і вище. Протягом тижня будемо оперативно розглядати резюме, проводити онлайн-співбесіди та відповідати за добу.

Для вас — це можливість приєднатися до нашої крутої команди без виснажливих очікувань. А також шанс отримати не лише офер, а й sign-on бонус у розмірі $1500 для Middle-спеціалістів, $3000 для Senior, $4000 для Lead і вище. Непогано ж?

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ

ПЕРЕВАГИ Й ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК В EPAM

 • Можливість змінювати проєкт і стек технологій у межах однієї компанії  
  Angular, React, .NET Core, Kubernetes – фреймворки, які стають усе затребуванішими серед наших клієнтів та все частіше ми надаємо нашим клієнтам сервіси на базі таких хмарних рішень як Microsoft Azure, Amazon Web Services і Google Cloud Platform.  
  У вас є можливість долучитися до нашої компанії у ролі .NET-фахівця зі знанням Angular, навчитися новим необхідним навичкам і продовжити свій професійний шлях уже на іншому проєкті у ролі React-інженера, не змінюючи компанію.  
 • Навчання всередині  компанії 
  Сучасні тенденції та прагнення надавати найякісніші рішення своїм клієнтам спонукають бізнес працювати з хмарними технологіями. Ми в EPAM прагнемо надавати найкращі рішення замовникам, а отже розвиваємо експертизу всередині компанії завдяки відповідним тренінгам, котрі в подальшому дозволять вам пройти сертифікацію Google Cloud та Azure Cloud. Сертифікація в EPAM є безкоштовною.
  У вас також буде доступ до нашої внутрішньої освітньої платформи, а також - до платформи LinkedIn Learning, де ви зможете не тільки навчатися новому, але й удосконалювати свої соціальні та технічні навички. Окрім того, ви матимете змогу відвідувати курси англійської й узяти участь у .NET менторинг-програмі (як у ролі учасника, так і, можливо, згодом у ролі ментора). Програма менторингу допоможе вдосконалити і розширити власні знання з різних дисциплін і технологій. 
 • Внутрішні спільноти й заходи 
  Усередині компанії є безліч різноманітних спільнот, зокрема .NET. Серед них ви завжди можете обрати ту, яка допоможе поліпшити наявні знання і отримати нові. Внутрішні заходи спільнот – це спеціальний формат зустрічей, де колеги діляться із командами отриманим досвідом і розповідають про цікаві проєкти та кейси. Окрім цього, є багато інших проєктів і форматів для обміну знаннями. Наприклад, Solution Architecture School і Solution Architecture University, Delivery Management School – розроблені всередині EPAM навчальні програми, що вміщують у собі глобальний досвід та експертизу компанії та аналогів яким немає у вільному доступі.  
 • Програма .NET University 
  Прагнете більшого, ніж ділитися досвідом на заходах внутрішніх спільнот чи брати участь у зовнішніх конференціях? Тоді .NET University може стати для вас чудовою нагодою поділитися знаннями в ролі лектора, тим самим роблячи свій унесок у сучасну освіту на базі багатьох українських навчальних закладів, з якими співпрацює EPAM у межах навчальної програми University Programs. Ця програма створена для студентів вишів і тих, хто планує професійно розвиватися в галузі IT. Такий досвід дозволить доволі комфортно розпочати кар’єру тренера або ж у подальшому стати ментором для колег.   
 • Engineering Excellence - стандартизований підхід до організації проєктів  
  Багато уваги в EPAM приділяється напрямку Engineering Excellence, адже саме він відповідає за уніфікацію процесів управління проєктами та поширення найкращих практик. Це дозволяє розширювати базу знань в різноманітних сферах і технологіях та ділитися досвідом. Завдяки цьому кожен EPAM-ер може глибше зрозуміти, як керувати проєктами, щоб вони стали успішними, а спільні процеси допоможуть швидко зануритися в новий проєкт. 
 • Професійний ріст 
  В EPAM розробили альтернативний варіант кар’єрного шляху для тих інженерів, які хотіли б продовжувати розвиватись у тій самій ролі, замість того, щоб змінювати курс на менеджерський (Delivery-менеджер, ресурсний менеджер або архітектор). Саме для цього було розроблено новий кар’єрний трек Advanced Engineering. Він надає можливість кожному інженеру в EPAM професійно зростати, не змінюючи фокусу на Delivery-менеджмент чи архітектуру рішень. Найвища сходинка треку, Distinguished Engineer - позиція, аналогічна Senior-директору в EPAM.  
 • Команда професіоналів 
  Працювати на різних проєктах й у різних командах - означає співпрацювати з багатьма іншими спеціалістами, зокрема досвідченими, які завжди готові прийти на допомогу і поділитися досвідом. 
 • Центри компетенцій 
  Центри компетенцій - це підрозділи компанії, що відповідають за маркетингові комунікації та загальний розвиток однієї або декількох технологічних компетенцій. Ураховуючи, що складність продуктів і кількість застосовуваних технологій щорічно зростає, перед центрами компетенцій стоїть завдання - вдосконалити і розвинути власну базу знань, якою ви користуватиметесь. Окрім того, центри компетенцій дозволяють брати участь у проєктах на зразок POC (proof of concept), дослідженнях нових технологій, SWOT-командах, попередніх продажах клієнтам і навіть у процесі рекрутингу спеціалістів та створення проєктів з нуля.
 • Постійна підтримка 
  Кожен, хто долучається до EPAM, з першого дня може розраховувати на постійну підтримку з боку свого HR бізнес-партнера, що готовий відповісти на всі питання щодо компанії та внутрішніх процесів або допомогти адаптуватися у новій команді. Твій ресурсний менеджер допомагає правильно визначити цілі випробувального терміну, напрямки вдосконалення та побудувати план професійного розвитку. Усе це у поєднанні із твоєю мотивацією і стане запорукою успішного розвитку.

Стек технологій, з якими ми працюємо:

.NET Core 3.x, .NET framework 4.5+

Cloud:

 • Azure Web Stack (API Management, App Services, Functions, Service Bus)
 • Amazon Web Services
 • Google Cloud Platform 

Microservice-related:

 • Kubernetes і Docker, Cloud та On-prem рішення

Event-Sourcing:

 • Rabbit MQ і Kafka

BigData:

 • Hadoop, Spark, Apache Hive, Kafka, Apache Avro, Apache Parquet

UI:

 • React, Angular 6-10+

Опціонально:

 • Splunk, Stoplight/Swagger, Elasticsearch

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ ДОПОМОГТИ

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ ЩОДО РЕЗЮМЕ?

Якщо у вас виникли труднощі або питання щодо резюме, зверніться до рекрутера EPAM за допомогою. 

АННА АНДРЄЄВА
Senior Recruiter

ПОТРІБНО ОНОВИТИ РЕЗЮМЕ?

Потрібно створити резюме з нуля? Просто завантажте шаблон резюме й заповніть його відповідно до вашого досвіду й навичок.

НЕ ЗНАЙШЛИ ВАКАНСІЮ СВОЄЇ МРІЇ? 

Дозвольте нам запропонувати дещо цікаве.