Пропустити навігацію EPAM
vacancy aspot

Business Analysis

Приєднуючись до EPAM у ролі Business Analyst, ви не тільки на крок наближаєтеся до своїх професійних цілей, а ще й отримуєте доступ до глобальної експертизи компанії та численних можливостей для розвитку своєї кар'єри.

ВАКАНСІЇ ДЛЯ BUSINESS ANALYSIS-СПЕЦІАЛІСТІВ

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ

ПЕРЕВАГИ Й ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК В EPAM

  • Найбільша Business Analysis-спільнота в Україні: 600+ спеціалістів, які співпрацюють з EPAM Україна і більше 2 500 спеціалістів глобально. Ми регулярно проводимо локальні та глобальні заходи, під час яких ділимося досвідом і обговорюємо тренди у сфері Business Analysis.
  • Business Analysis and Product Management Z-Days - щорічна конференція за участю топових міжнародних доповідачів і тисячі учасників зі всього світу. З 2021 року конференція доступна до участі для спеціалістів, які поки що не співпрацюють з EPAM - приєднуйтесь.

 

  • Глобальні та локальні центри компетенцій і доменної експертизи: команда професіоналів, які розвивають практику Business Analysis в компанії, формують внутрішні тренінги та рекомендації, які підтримують вас у професійному розвитку; спільноти, які об’єднані за експертизою у конкретному бізнес-домені.
  • Можливість співпраці із клієнтами - світовими топ-лідерами у різних доменах у межах однієї компанії й отримувати максимально різносторонній досвід, займаючи різні ролі й приєднуючись на різних етапах проєктів (presale, discovery, business consulting, product roll-out) та реалізуючі різні продуктові рішення для наших міжнародних клієнтів.

 

  • Постійна підтримка і розвиток завдяки розгалуженій системі менторингу (локальні та глобальні менторинг-програми), а також їх персоналізація в залежності від рівня та професійних побажань з розвитком у будь-яких напрямках (Product Management, Project Management та інші).
  • Навчання всередині компанії: компанія зацікавлена у вашому постійному професійному розвитку. Саме тому у вас буде можливість пройти тренінги й отримати сертифікацію за напрямками/доменами: Cloud Technologies, CBAP, Business Consulting, а також мати корпоративний доступ до платформи LinkedIn Learning та внутрішніх тренінгів, що допоможуть вам постійно вдосконалювати професійні навички і бути в курсі професійних трендів.

 

  • Можливість змінювати проєкт у межах компанії: ви маєте можливість змінювати проєкт у межах компанії та отримувати новий досвід, обираючи проєкт вашої мрії з можливістю розвиватися у різних доменах і працювати з різними технологіями.
  • Позапроєктна активність: можливість робити свій внесок у розвиток Business Analysis-компетенції компанії; участь у процесі залучення нових талантів; участь у внутрішніх програмах у ролі ментора; можливість виступати у ролі експерта в оцінюванні професійного рівня колег; участь у ролі лектора в EPAM University BA Program – це можливість зробити особистий внесок у сучасну освіту в галузі IT на базі численних українських університетів, з якими співпрацює EPAM; сприяння розвитку інших спеціалістів, що співпрацюють з компанією, у ролі Ресурсного Менеджера.

 

Шляхи професійного розвитку/структура ролей для Бізнес Аналітиків в EPAM

Шляхи професійного розвитку/структура ролей для Бізнес Аналітиків в EPAM

МОЖЛИВІСТЬ РОБОТИ З НОВІТНІМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

AI/ML

Cloud

Big Data 

Data Analysis / Visualization

VR

БІЗНЕС-ДОМЕНИ, З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

Фінансові
сервіси

Подорожі та
готельний бізнес

Програмне забезпечення й новітні технології

Ритейл та
дистрибуція

Інформаційний і
медіа-бізнес

Охорона життя
та здоров’я

Страхування

Енергетика та нафтогазова промисловість 

Автомобілебудування

Індустрія
відеоігор

Нерухомість

Освіта

Машинобудування
і будівництво

Робототехніка

Логістика

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ ДОПОМОГТИ

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ ЩОДО РЕЗЮМЕ?

Якщо у вас виникли труднощі або питання щодо резюме, зверніться до рекрутера EPAM за допомогою. 

АННА АНДРЄЄВА
Senior Recruiter

ПОТРІБНО ОНОВИТИ РЕЗЮМЕ?

Потрібно створити резюме з нуля? Просто завантажте шаблон резюме й заповніть його відповідно до вашого досвіду й навичок.

НЕ ЗНАЙШЛИ ВАКАНСІЮ СВОЄЇ МРІЇ? 

Дозвольте нам запропонувати дещо цікаве.