Сота автівка для фронту і старт нового проєкту для захисників. EPAM підводить підсумки 800 днів підтримки країни
Press Release:
- В рамках проєкту «Загартована сотня» Силам Оборони передали 100 автомобілів
- 60 рюкзаків із 300 запланованих передали бойовим медикам в рамках проєкту «Наплічники життя»
- Відбудова університетів та нові цифрові рішення
Програма EPAM Response продовжує регулярно підтримувати країну, будуючи ефективні партнерства з громадськими організаціями та фондами. Загальна сума допомоги компанії з моменту повномасштабного вторгнення склала 632 млн грн.
Підтримка захисників
- 100 евакуаційних автівок загальною вартістю понад 30 млн грн компанія передала різним підрозділам від Харкова до Херсона. До проєкту також долучилися фахівці компанії та відомі українські блогери - Alyona Alyona, Нікіта Добринін, Пан Роман, Павло Вишебаба тощо.
- Разом з благодійним фондом Лелека-Україна в EPAM розпочали проєкт «Наплічники життя». До кінця року партнери передадуть бойовим медикам 300 укомплектованих наплічників. Наразі 60 наплічників вже на фронті. Вартість одного такого рюкзака складає до 1000 доларів. Такий наплічник призначений для старших бойових медиків з більшими навичками, їм доступно до виконання більше маніпуляцій з пораненим. Тому базова комплектація містить достатньо складну лінійку: набори внутрішньокісткового доступу, вузлові турнікети, аспіратори, мішки амбу тощо. Вмісту “наплічника життя” вистачить для допомоги 10 поранених.
- Компанія продовжує підтримувати програми реабілітації для захисників, які отримали нейротравми. Це можливість 5-7 військовим щомісяця отримувати якісну допомогу в НПЦ «НОДУС».
- Стартував другий набір «ІТ для ветеранів», його учасниками стали 53 ветерани, які найближчим часом будуть опановувати основи комп’ютерних наук, а далі обиратимуть конкретну ІТ-спеціалізацію.
Підтримка освіти
- Стартувала традиційна освітня програма eKids для дітей шкільного віку. Під час навчання діти знайомляться з основами програмування, що дозволяє знизити бар’єри в доступі до якісної освіти. Цього разу в різних форматах навчання пройшли понад 230 дітей. У Вінниці до інклюзивної групи долучилися діти, підопічні реабілітаційного центру «Гармонія» та ГО «Мамалеча». Навчання по всій країні проводили 66 спеціалістів компанії на волонтерських засадах.
- Забезпечуючи рівний доступ до навчання, EPAM продовжує підтримувати дітей, чиї рідні загинули або потрапили в полон. Разом з фондом «Мрія» компанія передала 2000 павербанків та пів тисячі навушників, щоб діти змогли навчатися комфортно.
- У Харкові, який потерпає від постійних обстрілів, компанія виділила кошти для відбудови укриттів відразу у двох місцевих університетах – Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет ім. Каразіна.
- Підтримали проєкт SavED із компенсування освітніх втрат, передали меблі та обладнання для навчальних просторів та укриттів п’яти шкіл у Кривому Розі.
- Спільно з програмою EGAP та Фондом Східна Європа придбали обладнання для STEM класів у 21 сільській школі. Ініціатива продовжилася навчанням вчителів для ефективного використання обладнання для 3D друку.
Гуманітарна підтримка
- В березні компанія долучилася до проєкту «Незламні онлайн» спільно з Львівським ІТ-кластером. Завдяки встановленню 12 веж, жителі Херсона мають доступ до безкоштовного резервного інтернет-зв'язку за допомогою терміналів Starlink.
ІТ-волонтерство
В квітні волонтери EPAM разом з ЮНІСЕФ презентували VR-розробку, яка допоможе підліткам із прифронтових територій підвищити усвідомленість мінної небезпеки. В планах продовження проєкту, який націлений на підтримку дітей під час війни.
Інша команда волонтерів провела консультаційну роботу на прохання Міністерства у справах ветеранів України. Після впровадження рекомендованих змін на сайті міністерства ветерани зможуть швидко отримувати інформацію щодо отримання благ, зважаючи на їх досвід та потреби.