Благодійний фонд savED та компанія EPAM розпочали ремонт укриття в Печенізькому ліцеї на Харківщині
Press Release:
Благодійний фонд savED за підтримки компанії EPAM Україна стартував ремонт укриття в закладі «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського» Печенізької селищної ради Харківської області. Завдяки цьому понад 400 місцевих дітей зможуть повернутися до якісного офлайн-навчання.
Печенізька громада знаходиться в південно-східній частині Харківської області. У перші місяці війни цей регіон пережив часткову окупацію та активні обстріли, які пошкодили опорний заклад освіти. Нині в громаді проживає понад 7900 осіб, з яких 998 – діти.
Харківська область — один із регіонів, де через безпекову ситуацію діти вже третій рік не мають змоги навчатися офлайн і спілкуватися з однолітками. Аби зарадити цьому, наша команда облаштувала освітній центр «Вулик» на базі частини укриття Печенізького ліцею. Разом з EPAM Україна ми зможемо розширити простір та зробити його доступним для ще більшої кількості школярів
Олександра ШевченкоКерівниця відділу партнерств БФ savED
За підтримки компанії EPAM Україна благодійний фонд savED стартував капітальний ремонт частини підвального приміщення Печенізького ліцею. Це дозволить ще більшій кількості дітей у Харківській області повернутися до очного навчання та відновити навчальний процес у безпечних умовах.
В дітей немає змоги перечекати війну, щоб згодом донавчатися або повторити дитинство, де буде офлайн навчання та спілкування з однолітками. Ми часто чуємо, що війну виграють технології. Але насправді її виграють освічені нації. І ця майбутня освіченість закладається прямо зараз в подібних освітніх просторах по всій країні, дякуючи нашим захисникам. Маємо честь у партнерстві з фондом savED відновлювати доступ до освіти
Дмитро ЯкимецьКерівник ESG-програм в EPAM Україна
Співпраця EPAM Україна та savED є системною та сталою. Раніше волонтери компанії створили для фонду сайт для збору коштів на відновлення освіти. Цьогоріч EPAM також виділив 600 тисяч гривень на облаштування 6 центрів у Кривому Розі Дніпропетровської області. Це дозволило створити для дітей та вчителів комфортні і затишні простори, які є безпечними та мотивуватимуть їх до навчання.