700 днів стійкості. EPAM звітує про черговий етап підтримки України під час повномасштабної війни
News:
- Підтримка захисників: нейрореабілітація для поранених та 80 автівок «Загартованої сотні» вже на фронті. ІТ-навчання для ветеранів
- Освітні ініціативи. Навчання школярів з ЮНІСЕФ та допомога з відновленням університету в Одесі
- Цифрове волонтерство. Проєкт «е-Черга» на запит Міністерства закордонних справ України та кіберзахист для Львівської філармонії
Разом із країною компанія проходить перевірку на витривалість, докладаючи всіх зусиль за напрямками програми EPAM Response: гуманітарна, медична допомога українцям; підтримка освітніх ініціатив та держави. За 700 днів з моменту повномасштабного вторгнення компанія надала фінансову та цифрову допомогу Україні на суму понад 556 млн грн.
Підтримка захисників та ветеранів.
- В рамках проєкту «Загартована сотня» на фронт передано вже 80 автівок, а також тисячі інструментів для ремонту техніки, джерела енергії, засоби зв’язку, наплічники для парамедиків, оснащена карета швидкої тощо.
- Щомісяця компанія підтримує фінансування 5-7 персоналізованих програм нейрореабілітації поранених захисників на базі НПЦ «НОДУС».
- Завершився перший етап програми «ІТ для ветеранів», учасники якого змогли отримати базові знання, необхідні для опанування ІТ-спеціальності. Загалом до програми долучилися 58 охочих, з них близько половини – ветерани, решта – члени родин ветеранів. З січня вони навчаються за обраним ІТ-напрямом, серед найпопулярніших – Frontend, Java, .Net.
Освітні ініціативи.
- Понад 400 школярів із різних українських міст пройшли навчання за корпоративною програмою eKids у співпраці з ЮНІСЕФ та Tech StartUp School. Учасники програми змогли ознайомитися з основами програмування за унікальною методикою, розробленою волонтерами EPAM.
- Для дітей, підопічних БФ «Мрія», створеного Юлією Паєвською, компанія передала дві тисячі павербанків для забезпечення безперебійного доступу дітей до освіти.
- Компанія продовжує допомагати університетам із перенесенням даних в хмарне середовище AWS. Окрім того, була надана допомога Одеській політехніці з відновленням скління пошкоджених обстрілами навчальних корпусів.
- Разом із Львівським ІТ-кластером компанія підтримала відкриття Центру ментального здоров’я у межах проєкту UNBROKEN KIDS. Тут діти та підлітки зможуть отримати фахову психологічну допомогу та пройти реабілітацію.
Цифрове волонтерство.
- На запит Міністерства закордонних справ України волонтери EPAM розробили та впровадили якісні зміни у роботу системи електронної черги (Е-Черга), яка забезпечує онлайн-запис до українських консульств і запобігає шахрайству. Була проведена повна перевірка системи безпеки, внесені відповідні оновлення зовнішнього порталу E-Черги. Відтепер портал оптимізований для використання на мобільних пристроях і планшетах, має англомовний інтерфейс та пройшов редизайн із врахуванням затверджених UI/UX рекомендацій порталу ДІЯ. До роботи були залучені десять спеціалістів компанії.
- Зусиллями семи волонтерів EPAM було відновлено офіційний сайт Львівської філармонії, зокрема через загрози кібератак.
На сьогодні в компанії реалізовано майже 30 проєктів цифрового волонтерства на користь держави та громадських організацій з моменту повномасштабного вторгнення. Загалом спільнота ІТ-волонтерів об’єднує 350 фахівців EPAM. Вони продовжують працювати над масштабними проєктами на зразок перенесення даних критичної інфраструктури українських університетів у хмарне середовище AWS, який триває вже понад півтора року. І також створюють нові, потрібні для країни цифрові рішення.