Пропустити навігацію EPAM

EPAM у Хмельницькому: яких спеціалістів шукаємо і коли з’явиться офіс?

Новини

«З початком віддаленої роботи ми помітили, що до ЕРАМ в регіоні приєдналися чимало фахівців саме з Хмельницького. З іншого боку, наші прогнози про потенціал міста підтвердив нещодавній рейтинг українського Forbes – місто увійшло в десятку кращих для ведення бізнесу в Україні. Про сприятливий бізнес-клімат також свідчать результати осіннього дослідження  «Індекс конкурентоспроможності міст України». «Нам цікава ця локація і в наших планах збільшити команду у кілька разів вже наступного року. Наразі  ми запрошуємо до співпраці фахівців буквально всіх ІТ-напрямків», – ділиться планами Сергій Редько, керівник ЕРАМ в регіоні.    

Серед головних напрямків, на яких зосередиться компанія у Хмельницькому, – Frontend-розробка, мобільна розробка, а також «класичні» Java, Business Analysis, Project Management. Крім гідного рівня компенсації та відшкодування медичного страхування, компанія пропонує спеціалістам доступ до внутрішніх баз знань EPAMонлайн-навчання від найкращих світових університетів, практику менторства та прозору систему кар’єрного зростання. Для початку взаємодія компанії та фахівців відбуватиметься на базі місцевого коворкінгу, а на початок 2022 року заплановано відкриття повноцінного офісу.  

Як глобальний відповідальний бізнес ЕРАМ планує підтримувати ініціативи громад, фокусуючись на навчанні молоді, співпраці з вищими навчальними закладами та розвитку місцевих професійних ІТ-спільнот. Експерти компанії вже провели лекції для студентів Хмельницького національного університету в рамках діяльності ЕРАМ University, а також  провели захід для досвідчених ІТ-спеціалістів, які цікавляться UX/UI дизайном, бізнес-аналізом та проєктним менеджментом. Також передбачена допомога місту: передача техніки навчальним закладам, розвиток професійних ІТ-спільнот, а також експертиза щодо цифровізації послуг для мешканців міста.  

Підписатися на новини

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля