Пропустити навігацію EPAM

Відкрито другий офіс ЕРАМ у Південному регіоні: нові можливості для ІТ спеціалістів з Херсону та студентів місцевих університетів

Новини

Компанія ЕРАМ продовжує активний розвиток у Південному регіоні України. Сьогодні з компанією співпрацює понад 300 фахівців з Одеси, Херсону та Миколаєва і ця чисельність постійно зростає. Ми прагнемо всіляко сприяти розкриттю потенціалу ІТ-спеціалістів, тому зосередилися на створенні максимально комфортних умов для проєктної роботи.

Віддалена робота стала нормою для ІТ-бізнесу. Ми не змушуємо спеціалістів EPAM повертатися до офісів. Разом з тим, за підсумками внутрішнього опитування, нашим колегам найбільш до вподоби гібридний формат – поєднувати роботу з дому з командною взаємодією в офісах. Тому влітку цього року ми відкрили перший офіс компанії в Одесі, а вже в листопаді фахівці, які перебувають в Херсоні, отримали змогу працювати у новому приміщенні в самому центрі міста.

Сергій Гаращук

Керівник представництва ЕРАМ Україна у Південному регіоні

Незмінний компонент стратегії сталого розвитку бізнесу – це соціально значущі ініціативи, зокрема, у галузі освіти. Вже понад 10 років ЕРАМ реалізує різнопланові освітні програми в партнерстві з провідними університетами країни. До переліку вишів-партнерів ЕРАМ нещодавно увійшли ще два навчальні заклади – Херсонський державний університет та Херсонський національний технічний університет. 

Студенти цих вишів зможуть стажуватися на реальних ІТ-проєктах, отримувати знання від досвідчених менторів - експертів ЕРАМ, побачити роботу ІТ компанії «зсередини» та визначитися із напрямом свого професійного розвитку. Сподіваємося невдовзі побачити сьогоднішніх студентів цих університетів серед наших колег.

Денис Гриньов

Керівник навчальних програм EPAM University в Україні

І, звичайно ж, запрошуємо спеціалістів з Херсону до співпраці. З можливостями можна ознайомитися, обрати свій напрям і приєднатися до нашої потужної команди за посиланням.

Підписатися на новини

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля