Пропустити навігацію EPAM
paving the road to connected future header

Delivery Management

Навчальна програма вдосконалення кваліфікації для інженерів від EPAM

Старт - вересень 2022 р.

НАВЧАЙСЯ. Зростай. Прагни досконалості.

EPAM Master's Program with Partner University пропонує програму Delivery Management для вдосконалення навичок з програмної інженерії. Навчання містить 3 курси та стажування. Програма розроблена, щоб бути практичною та гнучкою. Студентам, які успішно закінчили кожен курс програми, надається EPAM сертифікат. Підсумковий сертифікат видається студентам, які виконали всю програму.

Опис програми

Програма Delivery Management  надасть студентам необхідну теоретичну та практичну підготовку, яка охоплює найкращі практики управління, що призведе до продуктивного процесу розробки програмного забезпечення разом із якістю продукції та спрямована на покращення їхнього досвіду в управлінні доставкою та підготовку до ІТ-проектів у реальному часі. 

ПЕРЕВАГИ

Навчальна програма з урахуванням потреб бізнесу
Комбіноване онлайн / оф-лайн / проєктне навчання з офіційним дипломом про здобуття освіти
Інтеграція з найкращими світовими освітніми практиками
Кращі лектори - представники бізнесу та науки

МІСІЯ ПРОЄКТУ EMASE

Місія проєкту Master's Program with Partner University полягає в тому, щоб надати нашим студентам передові знання з інженерії програмного забезпечення в поєднанні з практичними навичками для переходу (щоб досягти/піднятися/підвищити рівень) на наступний рівень у кар’єрі в ІТ.

Програму Delivery Management можна розглядати як розширення поточного рівня знань студента або отримання вищого академічного ступеня. Програма розроблена, щоб бути практичною та гнучкою. Онлайн-контент надається у вигляді тексту, відео, інфографіки та інтерактивних заходів. Існує також кілька видів перевірки знань:

Quizzes

Practical tasks

Timed exams

Discussions 

Webinars

Workshops

Усі процеси навчання курсу відбуваються онлайн, а це означає, що студентам не потрібно відвідувати жодні заняття на території кампусу чи у фізичному місці. Відвідування онлайн-заходів не впливає на оцінки студентів, проте студентам настійно рекомендується відвідувати всі онлайн-заходи.

Зміст програми

Engineering Excellence. Основною метою цього модулю є вплив на інженерну культуру і спосіб мислення розробників з метою покращення роботи інженерів та забезпечення кращої якості продукту. Цей курс має на меті опанування найкращих інженерних практик, процесів та інструментів, та подальше їх просування. Ми хотіли б, щоб кожен інженер брав участь у створенні та розвитку культури ENGX.

Цілі:

 • Володіння навичками інженерної продуктивності
 • Проходження через EngX Bootcamp
 • Реалізація набутих навичок у повсякденній інженерній діяльності

Результати:

 • Базовий рівень для доброго інженера-програміста
 • Написання підтримуваного коду (з практичними завданнями)
 • Теорія близька до практики: навчання на реальних проєктах під керівництвом експерта
 • Візуалізація, аналіз та проєктування процесів Delivery
 • Agile 360: цілісний підхід до Agile

Delivery Management  — це збалансоване застосування потужних інженерних можливостей, найкращих управлінських практик, ділових знань і компетенцій лідерства для забезпечення успішної взаємодії з клієнтами. Цей напрям включає організацію, адміністрування та управління фахівцями, процесами та технологіями, які спільно забезпечують бізнесові та технічні функції, необхідні для успішного досягнення очікувань клієнта. Delivery Manager розширює стандартну роль менеджера проєктів PMI, відповідаючи за управління рішеннями, клієнтами й командами.

Цілі:

 • Володіння навичками інженерної продуктивності
 • Проходження через EngX Bootcamp
 • Реалізація набутих навичок у повсякденній інженерній діяльності

Результати:

 • Базовий рівень для доброго інженера-програміста
 • Написання підтримуваного коду (з практичними завданнями)
 • Теорія близька до практики: навчання на реальних проєктах під керівництвом експерта
 • Візуалізація, аналіз та проєктування процесів Delivery
 • Agile 360: цілісний підхід до Agile

Цілі: ознайомити учасників із реальними галузевими стандартами ІТ-проектів на підприємстві з розробки програмного забезпечення, отримати цінний практичний досвід та застосувати теоретичні знання в реальному житті.

Огляд:

Стажування охоплює 10 ECTS (300 годин) і дозволить студентам глибоко зануритися в основні знання про налагодження корпоративних ІТ-проектів і отримати детальну інформацію про спеціалізацію, обрану студентом. 

Тривалість - 10 тижнів 

Модель стажування:

У рамках стажування студенти братимуть участь у пет-проектах, які поєднуються з реальними проектами EPAM. Учасники будуть виконувати різні ролі в проекті і матимуть можливість побачити, як ці ролі взаємодіють і працюють разом. Навантаження студентів буде розподілено між синхронною командною роботою, наставницькими сесіями та самонавчанням. 

Результат:

В результаті студенти зможуть отримати досвід виробництва та додати його до свого портфоліо. 

Компоненти програми

Навчаючись в програмі ви отримаєте:

 • щотижневі практичні сесії з провідними спеціалістами в профільній галузі ІТ індустрії
 • виконання сучасних практичних завдань у супроводжені досвідчених менторів
 • вивчення теоретичних матеріалів за допомогою інтерактивної платформи
 • виконання завдань в групах для отримання досвіду роботи в реальному проєкті
 • можливість спілкування та обговорення учбових питань з менторами та викладачами в окремому блоці на платформі
 • оцінювання отриманих знань після кожного модулю

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Національний університет "Києво-Могилянська академія" (NaUKMA) - це національний заклад вищої освіти, розташований у Києві, Україна. НаУКМА має найвищий можливий рівень акредитації, визначений Міністерством освіти і науки України, і є одним із тринадцяти навчальних закладів в Україні зі статусом дослідницького та автономного університету.

Державний університет телекомунікацій - це багатопрофільний вищий навчальний заклад, сертифікований за міжнародним стандартом якості ISO 9001: 2009 у сфері освітніх послуг у галузі програмного забезпечення, телекомунікацій, інформатики та інформаційних технологій, кібербезпеки, радіотехніки тощо.

 Національний технічний університет «Харківський політехнічний iнститут» - заснований у 1885 році, акредитований за вищим IV рівнем. НТУ «ХПІ» є одним з шести університетів України, визнаних у світі за рейтингами QS World University Ranking, The World University Rankings. 

ПРО ПРОГРАМУ

Тривалість програми: 
Вересень 2022 - Травень 2023  
Є можливість поєднання навчання з магістратурою в університеті

Загальний час
9 місяців

Вартість навчання
€ 4500 

Є можливість оплати частинами

Для фахівців компанії EPAM передбачені спеціальні умови – мінус 20% від повної ціни програми. При оплаті всієї суми за навчання за один платіж – знижка 10%.

SPEAKERS

ЕЛІ ФЕЛЬДМАН 
Виконує обов’язки Chief Technology Officer з акцентом на Advanced Technology Practice та Competency Centers

Він відповідає за вдосконалення та поглиблення досвіду й технологічної експертизи EPAM. Це зі свого боку дозволяє розширити можливості клієнтів EPAM у час швидких технологічних змін.

ЮРІЙ АНТОНЮК 
Керує діяльністю EPAM Україна з 2006 року, з моменту відкриття першого офісу компанії в Україні. 

З того часу українське представництво ЕРАМ зросло з 50 до 8500 спеціалістів і в даний момент є найбільшим гравцем на українськім ІТ-ринку за кількістю залучених спеціалістів та фінансовими показниками.

ОЛЕКСАНДР БОГОЛЮБОВ 
Director, Delivery Management

Досвід роботи в галузі більш 17 років

Професійний досвід: Software Engineering

Експерт, спеціалізується на: Delivery, .Net, Java

Викладацький досвід більше 3 років

Сертифікати CSM; Machine Learning, Stanford Online
ДМІТРІЙ РАЗОРЬОНОВ 
Керує в компанії напрямом Delivery Management Office.

Має 16 років досвіду в галузі інформаційних технологій, пройшов шлях від інженера до менеджера із впровадження великих клієнтських рішень у галузі готельного бізнесу та туризму. Невгамовний власник продуктів (Heroes, Health Monitor, Perf, Prism тощо), який завжди бореться за ідеальний UX-дизайн та відмінну архітектуру рішень. Технології є його пристрастю.

АНДРІЙ ДУЛУБ 
Director, Delivery Manager в EPAM

25+ років роботи в ІТ, починаючи як Unix/Ansi C і розробник Java та Eclipse у відомих середніх та великих компаніях.25+ років роботи в ІТ, починаючи як Unix/Ansi C і розробник Java та Eclipse у відомих середніх та великих компаніях.

6 років був співзасновником і керував командою розробників, яка розробила конструктор візуальних звітів для JasperReports, популярного механізму звітності з відкритим кодом, побудованого на основі архітектури плагінів Eclipse.

Має досвід управління проектами повного циклу від бізнес-ідеї до успішної реалізації/ обійняв посаду керівника PMO. Здійснювала передпродажну діяльність, забезпечення ресурсами, освоєння процесів та фінансовий контроль, аудит та рецензування проєктів.

 

ВІТАЛІЙ КОЗИРЄВ 
Delivery Manager в EPAM

Досвід роботи в галузі більш 9 років. Професійний досвід: 4 роки в якості координатора проекту як Delivery manager у сфері фінансових послуг, медіа та маркетингу.

Має великий досвід успішной Web та Mobile розробки, досвід в Cloud та Solution architecture.Більше 6 років практичного інженерного досвіду в .NET/.NET Core, Angular/AngularJS, MS SQL Server, AWS.

Викладацький досвід: Наставник групи MSDP Capstone з Delivery management, наставник програми Grow. Сертифікати - EPAM SAS School

 
ІГОР СТРУК 
Director, Project Management в EPAM

Досвід роботи в галузі більш 18 років

Професійний досвід: Delivery Director/Resource Manager

Викладацький досвід: Production trainer at EPAM L&D and MsDP

ОЛЕКСАНДР ДМИТРІЄВ  
Senior Compliance Assurance Manager в EPAM

Досвід роботи в галузі більш 8 років

Професійний досвід: Спеціаліст з прикладної математики, ступінь магістра економіки підприємства, поточна посада Senior Compliance Assurance Manager в EPAM.

Експерт, спеціалізується на: управління інформаційною безпекою, управління фізичною безпекою, безпека персоналу, конфіденційність даних.

Викладацький досвід: більше 100 виїзних та дистанційних навчальних курсів з управління безпекою, управління якістю, специфічних для клієнтів нормативних документів

Сертифікати: ISO/IEC 27001, ISO 22301, ISO 31000, Lead Auditor ISO/IEC 27001, BS 25999/ISO 22301, ISO 9001; Auditor ISO/IEC 20000, Risk Management Expert (ISO 31000)
РОЗКЛАД

1 СЕМЕСТР

ENGINEERING
EXCELLENCE 360

SOLUTION
ARCHITECTURE 1.0

DELIVERY
MANAGEMENT 1.0

2 СЕМЕСТР

DEVOPS / CLOUD

BIG DATA

3 СЕМЕСТР

SOLUTION 
ARCHITECTURE 2.0

DELIVERY 
MANAGEMENT 2.0

4 СЕМЕСТР

ДИПЛОМ

НАЙВАЖЛИВІШІ НАВИЧКИ, ЯКІ ВАМ ПОТРІБНІ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ

 • Більше 3 років досвіду у сфері ІТ-розробки
 • Робота з однією з мов програмування: JAVA, JavaScript, Python, C#
 • Знання основних бізнес-інструментів
 • Рівень англійської B2 +
 • Soft skills: лідерство, навички ділового спілкування, фокус на потребах замовника
ВІДГУКИ

АРТЕМ КОБРИН
Випускник першого набору навчальної програми від EPAM Systems

Через місяць навчання в магістратурі EPAM дали нову посаду і зарплату, вищу на 30%. Я думав, що на програмі просто отримаю нові навички, але вона дала мені набагато більше – повний набір інструментів і знань, щоб запускати нові продукти або навіть відкрити свій бізнес. А це для мене набагато цікавіше та перспективніше, ніж залишатися просто «крутим інженером». 

КИРИЛО БЕРЕСНЕВ 
Випускник першого набору навчальної програми від EPAM Systems

Я йшов на курс за технічною експертизою, але несподівано мені сподобався модуль із продуктового менеджменту. Ми вчили, як почати свій проєкт, планувати процес розробки, побудувати бізнес-модель продукту. У мене іноді з’являються ідеї своїх проєктів.

Відповіді на часті запитання

Що я отримаю після закінчення програми?

Докладніше
 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Дякуємо, що зв’язалися з нами. Ми повернемося до вас із відповіддю найближчим часом.

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

* Обов'язкові поля

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами, щоб дізнатися більше!
[email protected]

Вакансії EPAM Ukraine у Київ | Львів | Харків | Дніпро | Вінниця | Івано-Франківськ | Одеса | Чернівці | Хмельницький | Рівне | Ужгород | Тернопіль | Луцьк за напрямком Java | JavaScript | .NET | DevOps | Experience Design | Software Testing | Business Analysis | Python| Big Data | Mobile | Solution Architect | Ruby on Rails у містах за напрямком Java вакансії Київ | Java вакансії Харків | Java вакансії Львів | Java вакансії Вінниця | Java вакансії Одеса | Java вакансії Івано-Франківськ | Java вакансії Чернівці | Java вакансії Хмельницький | Java вакансії Рівне | Java вакансії Ужгород | Java вакансії Тернопіль | Java вакансії Луцьк | JavaScript вакансії Київ | JavaScript вакансії Харків | JavaScript вакансії Львів | JavaScript вакансії Вінниця | JavaScript вакансії Одеса | JavaScript вакансії Івано-Франківськ | JavaScript вакансії Чернівці | JavaScript вакансії Хмельницький | JavaScript вакансії Рівне | JavaScript вакансії Ужгород | JavaScript вакансії Тернопіль | JavaScript вакансії Луцьк | DevOps вакансії Київ | DevOps вакансії Харків | DevOps вакансії Львів | DevOps вакансії Вінниця | DevOps вакансії Одеса | DevOps вакансії Івано-Франківськ | DevOps вакансії Чернівці | DevOps вакансії Хмельницький | DevOps вакансії Рівне | DevOps вакансії Ужгород | DevOps вакансії Тернопіль | DevOps вакансії Луцьк