Пропустити навігацію EPAM

Топ-10 відео для Android-розробників

Новини
  • Android

Більшість із нас працює з дому, тож це чудова нагода подивитися відео. Але замість зарядити Netflix чи HBO, давай звернемо увагу на дещо корисніше: відео на ІТ-тематику. Chief Android Developer Міхал Щепанік склав список із 10 неодмінних до перегляду роликів для Android-розробників. Читай далі та збережи цю статтю собі у закладки! 

#ВІДЛАДКА

“Написання коду — лише половина програмування. Інші 90% становить відладка.” (Анонім)

Тож до справи! Це відео показує, як оптимізувати відладку в Android Studio. У ньому ти знайдеш багато фішок, порад і підказок щодо відладки без операторів друку повсюди. Доповідь буде корисною початківцям, знавцям і усім решті.

#ШВИДКОДІЯ

Оптимізації справді працюють чи вони є лише зайвими для нашого коду? Ця презентація руйнує найпоширеніші міфи про швидкодію Android-додатків. 

Kotlin так само швидкий, як Java? Поля класів швидші за гетерів і сетерів? Як працює керування пам'яттю? Як нам слід використовувати пули? Як кількість dex-файлів впливає на наш додаток? Переглянь Performance Myth Busters:

Ось кілька корисних інструментів для профайлінгу додатка:

#ФУНКЦІОНАЛЬНЕПРОГРАМУВАННЯ #ARROW

Певно, нам усім подобається, як Kotlin, порівняно з Java, зменшує кількість шаблонного коду. Але за допомогою Arrow ми можемо підняти його на наступний рівень. Це відео наводить чіткі приклади, як властивості бібліотек Arrow доповнюють Kotlin, досягаючи бездоганного функціонального програмування.

#СПІВПРОГРАМИ #KOTLIN

Венкат Субраманьям є одним із моїх улюблених доповідачів. Він уміє легко та чітко пояснити властивості мов програмування. Цією проникливою доповіддю про співпрограми варто насолодитися без поспіху. Я раджу її інженерам, які починають свій шлях зі співпрограмами чи хочуть освіжити знання. Це відео буде корисним усім Kotlin-розробикам.

#СПІВПРОГРАМИ #KOTLIN

Як можна переписати колбеки за допомогою співпрограм? Які властивості Kotlin можуть знадобитися для розширення API Android і побудови бібліотек на кшталт KTX? У презентації ти знайдеш відповіді на ці питання, а також поради та підказки. 

#ШВИДКІСТЬБІЛДУ

Як довго ти чекаєш на свій білд? Як часто біжиш по чергову каву чи берешся за інше завдання, бо процес білду тягнеться віками? Цей виступ висвітлює ідеї оптимізації та зменшення часу білду до лише кількох секунд. 

#ЗВ'ЯЗУВАННЯДАНИХ

Зв'язування даних може пришвидшити розробку, головним чином на PoC-проєктах. Цей ролик дає чудові пояснення та приклади роботи зі зв'язуванням даних, щоб у тебе виходили менш одноманітні, безпечніші та ефективніші додатки.

#МАШИННЕНАВЧАННЯ #TENSORFLOW

Машинне навчання — це прикольно та сучасно. За останні кілька років TensorFlow суттєво видозмінився. Ця YouTube-презентація розкриває останні зміни, відтак і можливості, які вони дають нам сьогодні. 

#БАГ #РОЗБІР

Замість Пуститися берега, спробуй Позбутися багів. Деякі баги є кошмаром для нас, Android-розробників. Ми не можемо відтворити їх усередині, їх складно позбутися. 

Це відео допоможе зрозуміти, що відбувається з такими багами, та пояснює, як належним чином діагностувати та звузити розбір до складової програми, на яку вони впливають. Доповідач також досліджує вплив бага перед тих, як його ізолюють і полагодять. 

Примітка: голос погано чути лише на початку 

#FLUTTER

Flutter використовують для розробки додатків на Android, iOS, Windows, Mac, Linux, а також для веб-розробки. Ти міг чути про нього або навіть використовувати у власних проєктах. У цій презентації ти знайдеш ідеї, що допоможуть легко та швидко побудувати красивий і складний UI.

Ми поділилися найкращими відео про Android, тож ти маєш неабияку нагоду перейняти знання фахівців і відкрити щось нове.