Пропустити навігацію EPAM

#АЩОУКАЛЕНДАРІ: Архітектора Рішень

26 листопада, 2021
Вебінар
12:00 – 13:00

Друзі, ми запускаємо новий формат заходів, на яких експерти EPAM за різними напрямками будуть ділитися з вами тим, як виглядають їх робочі календарі. Віримо, що формат буде цікавим і корисним. Тож радо запрошуємо вас на першу таку зустріч.

І перший захід ми присвячуємо напрямку Архітектури Рішень в IT. Архітектори з ЕРАМ на прикладі своїх календарів покажуть і розкажуть, з чого складається їх робота на різних проєктах, які задачі входять до їх обов'язків. Колеги поділяться своїм досвідом, викликами, лайфхаками, а також розкажуть, як їм вдається всюди встигати та бути ефективними водночас.

Захід буде проходити в інтерактивному форматі: ви побачите реальні скріни з робочих календарів експертів і, звісно ж, зможете поставити запитання.

Розклад

12:00 – 12:25 — Роман Гордієнко «Архітектор на діскавері»

12:25 – 12:45 — Максим Єгер «Робота Архітектора на проєкті»

12:45 – 13:00 — Q&A сесія

Спікери

РОМАН ГОРДІЄНКО 
Solution Architect @EPAM

Роман має понад 12 років досвіду цифрової трансформації бізнес-процесів. З них 2 роки у ролі Solution Architect.

Основною спеціалізацією є побудова cloud-agnostic розподіленних систем з високим рівнем навантаження та надійності. Має досвід дизайну та розробки як customer-facing, так і back-office рішеннь для різних видів бізнесу, від фінансів до ритейлу. А також має глибокий досвід роботи з Java-екосистемою та AWS-хмарами.


МАКСИМ ЄГЕР
Solution Architect @EPAM

У Максима більше 14 років досвіду в розробці складних систем та 4 роки у ролі Архітектора Рішень. За спиною 12 успішних проєктів на Java, з них 4 в AWS.

Має експертизу у багатьох доменах, серед них: фінанси, автомобілебудування, медіа та інформаційний бізнес, нафта та газ, геологія, охорона здоров'я, рекламний бізнес.

Цей захід буде цікавим як діючим Архітекторам Рішень (дізнатися про особливості співпраці з ЕРАМ і про лайфхаки з особистого досвіду практиків), так і тим, хто хоче розвиватися у цьому напрямку (на прикладі реальних скрінів побачити, з чого дійсно складається та планується робота Архітектора Рішень).

Підписатися на новини

Цей захід вже відбувся. Бажаєте своєчасно отримувати запрошення на наші наступні заходи за вашим напрямком? Залишайте свої контактні дані - ви можете відписатися від розсилки у будь-який момент. Ми ділимося тільки корисним контентом!

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля