Пропустити навігацію EPAM

Domain-Driven Design на практиці

3 лютого, 2022
Онлайн
17:00 – 18:00

Запрошуємо Java-інженерів приєднатися до вебінару, на якому поговоримо про Domain-Driven Design. Відчуваєте що зелені, сині та червоні книжки занадто абстракті?
Завдяки цьому вебінару ви дізнаєтесь, де та як використовувати DDD, з чого почати роботу та які з проблем можна вирішити з його допомогою.

Domain-Driven Design на практиці

  • Розкажемо, як DDD полегшить та зробить ефективнішою комунікацію з нетехнічними людьми та допоможе їм формулювати більш чіткі вимоги.
  • Проаналізуємо, яка ж насправді різниця між Domain-Driven Design та Object Oriented Design та як може змінитись ваш код, якщо ви будете використовувати DDD.
  • На прикладах застосуємо основні патерни DDD та обговоримо анти-патерни.
  • Розглянемо, як DDD може впливати на архітектуру окремих компонентів і на архітектуру системи в цілому.

Спікер

ІГОР СКОСТАРЄВ
Lead Software Engineer @EPAM

Ігор працює у сфері ІТ вже більше дванадцяти років, половину з них — в EPAM. За ці роки отримав різноманітний досвід на більш ніж 20 проєктах: від розробки інтернет-банкінгу на EJB 2.0 до проєктування великих високонавантажених розподілених систем у multi-cloud середовищі.

Підписатися на новини

Цей захід вже відбувся. Бажаєте своєчасно отримувати запрошення на наші наступні заходи за вашим напрямком? Залишайте свої контактні дані - ви можете відписатися від розсилки у будь-який момент. Ми ділимося тільки корисним контентом!

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля