Пропустити навігацію EPAM

Remote Business Analysis Hiring Week

12 - 19 жовтня, 2020
Online
Ukraine

Ми запрошуємо бізнес-аналітиків технічного рівня Middle та вище приєднатися до команди експертів EPAM протягом 24 годин та отримати sign-in бонус у розмірі 1500-2500$! Це нова можливість віддаленої співпраці з EPAM із будь-якого міста України!

Заповніть реєстраційну форму, отримайте підтвердження та пройдіть онлайн співбесіду.

Запрошуємо

Бізнес-аналітиків рівня Middle та вище

 • 2+ years of practical experience as Business Analyst
 • Knowledge of SDLC, agile development processes
 • Ability to create wireframes and screen mockups, dataflow diagrams and carry on technical discussions with the Development team is a must
 • Experience working with off-shore teams and managing technical communications and deliverables
 • Must be self-motivated, well organized and have strong innovation and facilitation skills
 • UML knowledge will be a plus
 • 3+ years of experience as a Business Analyst
 • Ability to work independently
 • Has good knowledge and understanding of one business domain area
 • Strong elicitation skills
 • Experience in requirements management
 • Solution evaluation experience
 • Plays the role of a Key Business Analyst, Lead 1-3 Analysts
 • Strong communication skills
 • Excellent spoken and written English
 • 4+ years of relevant experience
 • 1+ year of leadership experience
 • Strong technical background
 • Knowledge of SDLC, agile development processes
 • Being able to create project documentation templates
 • Initiate, establish and improve BA approach for a project
 • Being able to supervise the work of BA team
 • Experience of onsite visits
 • Fluent spoken and written English (C1+)
Клієнти та проєкти

КАНАДСЬКА РОЗДРІБНА КОМПАНІЯ

Наш клієнт - Найбільша у світі мережа роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині налічує понад 15 000 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. Щороку більше 5ти мільйонів покупців здійснюють покупки в онлайн- та офлайн- магазинах 12 рітейл-брендів по всьому світу, а їх обслуговуванням займаються понад 140 тис. людей. Співпрацює з EPAM вже більше п'яти років. 

Проєкт пов'язаний з розробкою та обслуговуванням веб-сайтів електронної комерції на базі Hybris. Поточна команда налічує понад 200 людей, у тому числі 33 Front-end-інженерів. Проєкт розділений на 13 спеціальних команд, до яких включені BE, FE, SM, QA, AQA та BA. Більшість команд є міжнародними. Технології, якими користуються FE-інженери: Lit-Element, ES6+, Redux, Redux-sagas, Mocha, SCSS, Webpack. 

Клієнти та проєкти

КОМПАНІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ РІШЕНЬ

Наш клієнт - це глобальна компанія інформаційних рішень, яка генерує унікальні дані та інноваційну аналітику для державних організацій та індивідуальних користувачів у всьому світі. Фінансово-аналітична інформація допомагає клієнтам нашого партнера приймати більш обізнані ділові та особисті рішення.

Замовник працює або має інвестиції в 24 країнах Північної, Центральної та Південної Америки, Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Австралії та Нової Зеландії. Компанія успішно працює на ринку близько 170 років. Понад 11 000 працівників по всьому світу задіяно у компанії.

Технологічний стек: Google Cloud Platform, Big Data, Kubernetes, Terraform, Helm, Vault, Jenkins, Spinaker, Hadoop, Spark, Big Query, Google Spanner, CloudSQL, Java.

Клієнти та проєкти

Медицина

Наш клієнт - це міжнародний постачальник медичного сервісу (Fortune Top 3), який співпрацює з EPAM для прискорення своєї цифрової трансформації. Компанія модернізує та реконструює платформу (продукт) та набір супутніх продуктів у хмарі.

Ця модернізація надасть нашому клієнту можливість частіше та з меншими накладними витратами на інновації та ще важливіше змінити позицію для довгострокової конкурентоспроможності та стратегічної спритності у порівнянні з конкурентами, які вдосконалюються та / або переходять на хмари з одним всебічним досвідом для всіх медичних працівників.

Клієнти та проєкти

Фармацевтичний світовий лідер

Сфери бізнесу клієнта включають фармацевтичні препарати для людини та ветеринарії. А також споживчі товари медичного обслуговування, сільськогосподарську хімію, насіння та продукти біотехнології.

Взаємодіючи з цим клієнтом є можливість працювати на початковій стадії проєкту, вести фазу відкриття, різноманітні функції, включаючи data science/AI.

Клієнти та проєкти

Міжнародний постачальник фінансових даних

Наш клієнт — міжнародний постачальник даних на фінансовому ринку з операційними штаб-квартирами в Лондоні, Великобританії. Компанія, працюючи з більш ніж 40 000 клієнтами, отримує оборот у розмірі 6 мільярдів доларів. Клієнт використовує понад 130 інструментів даних Fintech аналітики, роздрібної торгівлі та оцінки ризиків.

Проєкт пов'язаний з впровадженням та вдосконаленням програм для фінансового аналізу за допомогою веб- та мобільних додатків. 

Три простих кроки, щоб отримати пропозицію та бонус за приєднання до компанії!

Заповніть форму

Будь ласка, впишіть всю необхідну інформацію, включаючи резюме у реєстраційній формі.

Погодження заявки

Всі заявки розглядаються індивідуально. Ви отримаєте відповідь протягом трьох робочих днів.

Пройдіть інтерв'ю

Формат -  онлайн-інтерв'ю.

Чому варто взяти участь у Business Analysis Hiring Week?

Постійний професійний розвиток

Для експертів EPAM доступна інформація глобальної експертизи компанії, яка накопичується завдяки співпраці з клієнтами в різних сферах, зокрема, фінансові послуги, подорожі, розваги, життєвий баланс та охорона здоров'я, програмне забезпечення та Hi-Tech та тощо. Хакатони, де ми створюємо інноваційні рішення для своїх клієнтів. Solution Architecture School - забезпечує фундаментальні знання з дисципліни архітектурних рішень і доступна лише для EPAMers.

Чому варто взяти участь у Business Analysis Hiring Week?

Sign-in bonus

Отримайте «вхідний» бонус в розмірі 1500 - 2500$, коли ви приймете пропозицію про роботу в день інтерв'ю.

 

Чому варто взяти участь у Business Analysis Hiring Week?

НОВА РОБОТА ЗА 24 ГОДИНИ

Ми цінуємо ваш час. Ось чому формат цього заходу був запланований так, що ви змогли отримати нову роботу тільки за 24 години. Вам не потрібно планувати кілька інтерв'ю, довго чекати рішення або витрачати дорогоцінний час.