Пропустити навігацію EPAM

EPAM на півдні: результати першого року, огляд архітектурної та DevOps-практик

2 вересня, 2021
Онлайн вебінар
Україна
16:00 – 18:00

Запрошуємо 2 вересня о 16:00 на вебінар, де ви дізнаєтесь про нові можливості співпраці з компанією EPAM на півдні України. 

Про що будемо говорити?

«Перший рік роботи компанії EPAM на півдні України: успіхи, тренди, плани на майбутнє» - Сергiй Гаращук, Senior Director, Software Engineering в EPAM та Юрій Ганенко, Senior Project Manager в EPAM. 

Сергій та Юрій розкажуть про відкриття офісу компанії EPAM Україна в Одесі, підсумки першого року роботи в Південному регіоні, актуальні професійні тренди, а також подальші плани на шляху сталого розвитку. 

«Cloud практика в EPAM» - Євген Андрушко, Senior Systems Engineering Manager в EPAM. 

Євген розповість про функціонування практики в цілому, зупиниться на актуальних світових трендах та напрямах роботи з клієнтами, які ми застосовуємо у проєктах компанії. Крім того, він приділить увагу можливостям професійного розвитку, які пропонує ЕРАМ спеціалістам, що обрали Cloud практику. 

«Архітектурна практика в EPAM» - Олександр Тонков, Senior Solution Architect, Head of Solution Architecture. 

З презентації Олександра ви дізнаєтесь, хто такий Solution Architect та які завдання цей спеціаліст виконує в рамках проєктів. Крім того, він розповість про те, як стати архітектором у ЕРАМ та які кар’єрні можливості компанія пропонує цим висококласним спеціалістам. 

Після доповідей ви будете мати можливість задати питання та поспілкуватись зі спікерами. 

Наш вебінар буде цікавим та корисним для ІТ фахівців рівня Middle та вище, зокрема, інженерам, тестувальникам, бізнес-аналітикам 

Приєднуйтесь до нас 2 вересня о 18:00 та налаштовуйтеся на живе, захоплююче спілкування зі спікерами. Готуйте ваші запитання й не вагайтеся задавати їх протягом вебінару. 

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 


Спікери

СЕРГІЙ ГАРАЩУК
Senior Director @EPAM

ОЛЕКСАНДР ТОНКОВ
Senior Solution Architect @EPAM

ЮРІЙ ГАНЕНКО
Senior Project Manager @EPAM

ЄВГЕН АНДРУШКО
Senior Systems Engineering Manager @EPAM

Підписатися на новини

Цей захід вже відбувся. Бажаєте своєчасно отримувати запрошення на наші наступні заходи за вашим напрямком? Залишайте свої контактні дані - ми ділимося тільки корисним контентом!

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля