Пропустити навігацію EPAM

.Net Webinar

1 червня, 2020
Online
16:00 – 18:00

Приєднуйтесь до безкоштовного .Net вебінару, який відбудеться 1 червня о 16:00.

Буде цікаво розробникам рівня middle та вище. 

Наші теми: 

"New features and breaking changes in Entity Framework 3"

З виходом нових версій бібліотек досить часто є бажання використати їх можливості якнайшвидше, але не завджи такий перехід можна з легкістю зробити. В доповіді на прикладах будуть розглянуті корисні властивості нової версії Entity Framework та потенційні проблеми, з якими розробники можуть зустрітись при переході з попередніх версій.

"Building LINQ queries dynamically"

Доволі часто під час розробки виникає необхідність відфільтрувати та відсортувати інформацію з бази даних за кількома критеріями, та список цих критеріїв може відрізнятись в залежності від вибору користувача. Тож метою даної доповіді буде розгляд такого підходу, як динамічна побудова запитів для вирішення такого роду завдань.

"Visual Studio Codespaces працюй з дому в хмарному середовищі"

В світлі нещодавніх обставин можливість віддаленою розробки стала актуальною для багатьох розробників. Всі ми знаємо про можливість використання віддаленого підключення до робочого столу, але всі ми також знаємо наскільки таке рішення нестабільне. Але нарешті в нас є варіант який вирішує частину проблем які ми мали з РДП.

В доповіді ми розглянемо можливості нового продукту для віддаленої розробки від компанії Microsoft. А також як можна використовувати Codespaces для стандартизації проектних девелопмент енвайрементів.

 

Дякуємо за вашу увагу та зацікавлення заходом.

Саме цей вебінар вже відбувся, та ми пропонуємо вам переглянути відеозапис доповідей.

До зустрічі наступного разу!


Спікери

ІЛЛЯ ЛУБЕНЕЦЬ
Lead Software Engineer @EPAM

ЮРІЙ ІВОН
Solution Architect @EPAM

ДМИТРО БАЛА 500 org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: Identifier com.epam.core.sling.model.ImageLinkTransformer cannot be correctly instantiated by the Use API

org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: Identifier com.epam.core.sling.model.ImageLinkTransformer cannot be correctly instantiated by the Use API

Cannot serve request to /content/epam/uk/events/net-webinar-june-01062020.html on this server


Apache Sling