Пропустити навігацію EPAM

Webinar: "Architecture lifecycle: from discovery to production"

29 квіт. 2020
Online
Ukraine
18:00 – 20:00

Вебінар вже відбувся, зареєструйтесь та отримайте запис.


Запрошуємо на онлайн-зустріч, під час якої Solution Architect Євген Моспан поділиться досвідом розробки унікальних рішень для непересічної галузі life science.


З презентації "Architecture lifecycle: from discovery to production" ви дізнаєтесь про комплексну роль архітектора на прикладі проекту у домені мікробіології, про стек технологій для кожного з його етапів, про зони відповідальності архітектора та розподіл ролей у команді, про нюанси спілкування із замовником, проект якого немає аналогів у глобальному масштабі.


Отже, приготуйтесь до захоплюючої подорожі у світ, де високі технології переплетені з науковими відкриттями, які одного дня можуть докорінно змінити підходи до медицини.


Вебінар - безкоштовний.

 
 

Доповідач

Євген Моспан, Senior Solution Architect @EPAM та експерт EPAM Master's Degree Program in Software Engineering

«Час спливає зовсім немилосердно, -жартує Євген Моспан, коли йдеться про його професійний досвід – в IT я вже понад 15 років».
Він розпочав кар’єру з позиції інтерна у продуктовій компанії і, за усіма правилами послідовної цілеспрямованої людини, «виріс» до її виконавчого директора.

Після цього почав розширювати власні горизонти та загорівся ідеєю розробки непересічних крупних проектів для глобальних компаній. Так розпочався його шлях у ролі Solution Architect в EPAM.

Крім проектних задач, які Євген виконує як архітектор, він є учасником Java competency центра компанії і активно ділиться власним професійним досвідом.