Пропустити навігацію EPAM

Webinar: "Making projects succeed: habits, practices and lessons to learn and unlearn"

10 квіт. 2020
Online
Ukraine
19:00 – 21:00

Вебінар вже відбувся, зареєструйтесь та отримайте запис.

Вебінар "Making projects succeed: habits, practices and lessons to learn and unlearn", на якому ви почуєте як керувати проектом так, щоб досягнути поставлених цілей та зробити свій проект успішним.


Що робити, а найважливіше – чого не варто робити, аби ваш проект став успішним? На вебінарі Сергій розповість про практики, навички та правила успішного менеджера проектів.

Зокрема, мова йтиме про побудову культури проекту та комплексний підхід до його виконання. Ви дізнаєтесь, у чому полягає «супер-сила» менеджера проектів та як стати справжнім лідером для своєї команди. Ви з’ясуєте, чому не варто уникати персональної відповідальності та відкриєте для себе мікроскіли, що мають макрозначення у підвищенні власної ефективності.

Ніхто не застрахований від «невдач». Експерт розповість, як трансформувати невдачі у корисний досвід, зробити правильні висновки на майбутнє, зібратися з силами та рушати далі.

Вебінар - безкоштовний.
 

 

Доповідач

Сергій Алпаєв, Delivery Director @EPAM та експерт EPAM Master's Degree Program in Software Engineering

За 18 років роботи досвідчений експерт у галузі Delivery management успішно реалізував сотні проектів для клієнтів з США, Великобританії, Німеччини.

Професійні досягнення Сергія:

  • у його активі керування організаціями з потоком до 30 проектів одночасно,
  • супервайзинг інтернаціональних команд, до складу яких входять понад 400 спеціалістів.

Його інженерні здобутки та непересічні менеджерські здібності неодноразово були відзначені колегами, партнерами та клієнтами.

«Ми маємо орієнтуватися на результат, а не сліпо наслідувати те, що написано у підручниках», - один із принципів, яким Сергій керується в роботі.

Він залюбки ділиться досвідом на численних профільних конференціях.