Пропустити навігацію EPAM

Java Career Advising Center

14 грудня, 2021
Онлайн
Україна
17:00
 • Ти Senior, Lead або Architect у Java і не знаєш як продовжувати свою кар'єру?
 • Не можеш обрати чи йти на Lead позицію, чи на архітектора рішень, чи на менеджера?
 • Застряг на проєкті з застарілим стеком технологій та не маєш змоги розвиватися?

Ми раді представити Career Advising Center.

Наші сертифіковані технічні інтерв'юери та професійні кар’єрні порадники допоможуть тобі:

 • зроблять об’єктивну оцінку твоїх навичок та знань;
 • допоможуть обрати найбільш релевантний для тебе шлях кар’єрного розвитку;
 • дадуть детальну інформацію щодо необхідних навичок;
 • детально розкажуть про обов’язки на post-senior позиціях;
 • проведуть професійну консультацію щодо навчання та можливостей отримання релевантного досвіду;
 • допоможуть скласти «дорожню карту» для досягнення твоїх кар’єрних цілей.
   

Приєднуйся на вебінар та детально дізнайся про Java Career Advising Center
14 грудня о 17 год.

*участь у події безкоштовна та кількість місць обмежена.

Кому буде цікава конференція для Бізнес Аналітиків?

 • Product managers
 • Project managers
 • Бізнес Аналітикам
 • Requirements managers
 • Dechnical & system analysts
 • Delivery managers

ПЕРЕВАГИ Й ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК В EPAM

Даємо можливість змінювати проєкт і стек технологій у межах однієї компанії

Лише вам обирати — що цікавіше, в чому ви експерт, куди хочете рухатися. Big Data, Cloud і фреймворки – Spring, Play, Vert.x, Spark, PCF. Code Quality, Automated Code Analysis, CI|CD, Cloud – усе це інструменти, якими ми користуємося щодня. Більшість наших клієнтів працюють із Cloud Based-рішеннями, тому можна поглиблювати свої навички роботи з GCP та AWS. Використання різних підходів у розробці – Scrum, Kanban, XP – дозволяє кожному підібрати оптимальний проєкт. 

Ведемо проєкти за стандартами Engineering Excellence

За допомогою цієї програми поширюємо вдалі практики управління проєктами на всі наступні, а помилок не повторюємо. До того ж ви легко можете заглиблюватися в будь-який новий проєкт компанії і не витрачати зусилля, щоб зрозуміти, як там все влаштовано. Влаштовано так само добре. 

Вчимо та розвиваємо

З вас лише бажання — у нас є можливості. Кожен EPAM-ер отримує доступ до внутрішніх навчальних платформ EPAM, LinkedIn Learning та до курсів англійської. Для розвитку технічних навичок пропонуємо менторинг-програми й тренінги. Тим, хто захоче продовжити розвиток у напрямку архітектури рішень — даємо програми Solution Architecture School і Solution Architecture University – такого у відкритому доступі не знайти.

Організовуємо цікаві заходи та внутрішнє спілкування за напрямками

EPAM-ери регулярно зустрічаються спільнотами. Діляться досвідом, презентують проєкти, хваляться та жаліються. Це допомагає розвиватися, долати складнощі, зрештою й друзів знаходити. Та й окрім зустрічей внутрішніх спільнот всередині компанії існує багато форматів для обміну досвідом. 

Контролюємо за напрямками

У нас впроваджені центри компетенцій — підрозділи, що відповідають за маркетингові комунікації та загальний розвиток якогось із напрямків роботи компанії — подорожі, медицина, банки тощо. Тож ви зможете користуватися базами знань з різних технологій. Окрім того, центри компетенцій дозволяють брати участь у проєктах на зразок POC (proof of concept), дослідженнях нових технологій, SWOT-командах, передпродажах клієнтам, навіть у процесі рекрутингу спеціалістів та створення проєктів з нуля.

Пропонуємо різні варіанти професійного зростання

У нас зможете розвиватися у менеджерському напрямку чи — в ролі інженера. Для тих, хто не хоче переводити фокус на делівері-менеджмент чи архітектуру рішень, ми розробили просунутий трек Advanced Engineering. Його найвищий етап — Distinguished Engineer, що відповідає позиції Senior-директора в EPAM.

Постійно підтримуємо

Нові таланти в EPAM зустрічаємо максимально привітно. З перших днів вас підтримуватиме HR бізнес-партнер — йому будь-які питання та прохання (принаймні щодо роботи). Менеджер мотивуватиме: щоб корисно пройти випробувальний термін та розвиватися далі й далі. Щоб усе йшло за планом.