Пропустити навігацію EPAM

EPAM BI Webinar: PostgreSQL

8 вер. 2020
Online
Ukraine
13:00 – 17:00

На вебінарі BI-розробники матимуть можливість почути, як фахівці з технологій EPAM говорять про PostgreSQL.

Програма:

1) “PostgreSQL one is ok but two much better” Степан Янкевич, Software Engineering Manager @EPAM
Ми поговоримо про горизонтальне масштабування PostgreSQL.

2) "Міграція Oracle проєкту на Postgres в хмарному сервісі AWS" - Анатолій Тішаєв, Lead Software Engineer @EPAM

Тривалий процес з розробки найбільш розвиненої реляційної системи керування баз даних Postgres спричинив тренд міграції проєктів Oracle на базу даних Postgres. Враховуючи наявність хмарних сервісів, як де-факто нового підходу до розміщення IT інфраструктури, доволі часто кінцевим місцем розташування змігрованої бази даних є саме хмара.

Ми поговоримо про проєкт міграції бази даних Oracle на Postgres в хмару AWS, використовуючи AWS Database Migration Service (DMS) як головний сервіс по перенесенню даних. Також розглянемо деякі аспекти по міграції безпосередньо PL/SQL коду на PL/pgSQL. А також зробимо огляд супутніх для міграції хмарних сервісів і програм, таких як Relational Database Service (RDS), CloudWatch, Schema Conversion Tool (SCT).

3) "Як будувати дашборди коли всі твої датасорси мігрували в клауд: Tableau vs Power BI" - Ігор Проців, Senior BA @ Zoot

Поговоримо про роботу Tableau/Power BI з датасорсами в клауді на прикладі Azure. Визначимо, що потрібно для ефективного використання ВІ інструментів коли працюєш з датасорсами в клауді. Розглянемо реальні приклади проблем з перформансом коли датасорс полетів у хмари.

Доповідачі:

Степан Янкевич
Software Engineering Manager @EPAM

Анатолій Тішаєв
Lead Software Engineer @EPAM

Ігор Проців
Senior BA @Zoot

Виникли питання? Звертайтеся

Звертайтеся!

Email: WFACareerAnnouncementsUA@epam.com