Пропустити навігацію EPAM

EPAM Test Automation Webinar: Java Puzzlers & The Way JS Test Framework Can Be Built

15 груд. 2020
Online
Ukraine
17:00 – 20:00

Запрошуємо Test Automation - розробників приєднатися на  онлайн зустріч, на якій говоритимемо про деякі пастки та підводні камені платформи Java, а також TestCafe + Cucumber - ще один механізм для автоматизованого наскрізного тестування на базі WebDriver, який застосовується до вебпрограм Angular та серверних сервісів Node.js.

 

Програма:

  • «Entertaining Java: Java Puzzlers» - Юрій Григорійчук, Сергій Качан, Software Test Automation Engineer @ EPAM 

    Ви стикалися з тим, що ваша програма працює не так, як ви очікували? Під час цієї доповіді ми покажемо вам деякі пастки та підводні камені платформи Java. Кожна потужна платформа, має певні недоліки, та Java має їх набагато менше, у порівнянні з аналогами. Чим краще ви передбачите загрозу, тим менша ймовірність зробити помилку, і саме це ми будемо обговорювати.
  • «The way JS test framework can be built» - Андрій Сакієнко, Software Test Automation Engineer @ EPAM

    TestCafe + Cucumber - ще один механізм на базі WebDriver для автоматизованого end-to-end тестування? Методи, які охоплюють кожен окремий компонент тестами з BDD-driven tests in isolation, жартуючи над його залежністю від вводу-виводу (наприклад, backend services, database або інші компоненти). Продемонструємо, як цей тип тесту застосовується до вебпрограм Angular та серверних сервісів Node.js.

 

Доповідачі:

Сергій Качанн

Software Test Automation Engineer @EPAM

Юрій Григорійчук

Software Test Automation Engineer @EPAM

Андрій Сакієнко

Software Test Automation Engineer @ EPAM

Виникли питання? Звертайтеся

Звертайтеся!

Email: WFACareerAnnouncementsUA@epam.com