Пропустити навігацію EPAM

Вебінар для Test Automation-інженерів: Security Testing & Patterns

7 грудня, 2021
Онлайн вебінар
Україна
16:00 – 18:00

Запрошуємо тестувальників та всіх, кому цікаві теми Патернів та Сек'юріті, приєднатись до онлайн-вебінару, де спікери з США, Польщі та Грузії поділяться своїм досвідом.
Вебінар відбудеться 7 грудня о 16:00.
Всі спікери доповідатимуть англійською мовою.

Наші теми:
"Flow Model vs Page Object Pattern" - Peter Foldhazi, Lead Software Test Automation Engineer, EPAM USA
Шаблон PageObject є широковідомим і часто використовується тестувальниками. Це дозволяє інженерам моделювати фреймворк для своїх тестів та повторно використовувати певні елементи. Завдяки цьому тестове рішення стає більш структурованим, знижує вартість обслуговування та впливає на час навчання автоматизації тестування. Працюючи з великими фінтех та іншими компаніями, Пітер зрозумів, що не всі PageObject сторінки є інтуїтивно зрозумілим. З точки зору тестувальника це можливо покращити. Більше того, це порушує  Single Responsibility принцип, який є одним із найбільш критикованих недоліків. 

Тому було створено шаблон Flow Model. При такому підході структура програми (моделі сторінок) відокремлена від логіки (моделі потоку). Усі потоки користувачів зберігаються у цих нових моделях за допомогою створення фасаду (Facade) над об'єктами сторінки.

Пітер порівняє два підходи з технічної точки зору: розповість, як Flow Model допоможе вирішити проблему Page Object патерну, та як це простіше реалізувати тестувальникам, які застосовують цю архітектуру. Спікер також наведе приклади, щоб допомогти аудиторії вибрати правильний підхід для себе.

"How to Protect Against DDoS Attacks: Proactive and Reactive Modes" - Pavel Kuwchinow, Senior Security Testing Engineer, EPAM Poland & Kakha Chkhartishvili, Security Systems Engineer, EPAM Georgia

Розподілені DDoS-атаки вже досить старі, але все ще одні з найпотужніших атак, які використовують кіберзлочинці в Інтернеті. Такі атаки використовуються кіберзлочинцями для отримання легких грошей або як метод протесту проти офіційних агентств чи корпорацій. Часто DDoS-атаки є лише прикриттям від більш складних атак.

Відповіддю на ці загрози є еволюція та розвиток інструментів та методів для захисту від DDoS-атак.

У рамках наших презентацій ми розглянемо, що таке DDoS-атаки, на які види вони поділяються, що використовується для здійснення DDoS-атак і як їх можна посилити.

Разом із цим ми розкажемо, що можна зробити, щоб захистити чи мінімізувати наслідки DDoS-атак. Порекоменуємо, які дії варто виконати на різних етапах: підготовки до потенційної DDoS-атаки, виявлення та захист.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.


Спікери:

PETER FOLDHAZI 
Lead Software Test Automation Engineer @EPAM USA

PAVEL KUWCHINOW
Senior Security Testing Engineer @EPAM Poland

KAKHA CHKHARTISHVILI
Security Systems Engineer @EPAM Georgia

Підписатися на новини

Цей захід вже відбувся. Бажаєте своєчасно отримувати запрошення на наші наступні заходи за вашим напрямком? Залишайте свої контактні дані - ми ділимося тільки корисним контентом!

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля