Пропустити навігацію EPAM

Front-end

WHAT

ЩО МИ РОБИМО?

Наша команда пропонує клієнтам повний цикл  Web і Cloud-розробки, від створення прототипів до проєктування й упровадження, а потім - підтримку та обслуговування. Наші експертиза й досвід у реалізації сучасних Web-рішень, використання новітніх Front-end технологій, фреймворків та компонент оптимізації продуктивності та зручности у використанні вебсторінок, а також досвід у розробці прогресивних та безпечних веб-додатків дозволяють команді EPAM залишатися незмінним лідером ринку.

ГАРЯЧІ ВАКАНСІЇ

ЦІКАВІ ФАКТИ

1000+

Талановитих професіоналів

240+

Проєктів у роботі

5

Міст: Київ, Харків, Львів, Вінниця, Дніпро

Можливість працювати віддалено з будь-якого куточку України

В ЯКИХ ГАЛУЗЯХ МИ ПРАЦЮЄМО

Фінансові сервіси

Подорожі та готельний бізнес

Програмне забезпечення й новітні технології

Ритейл та дистрибуція

Інформаційний і медіа-бізнес

Охорона життя і здоров’я

Страхування

Енергетика та нафтогазова промисловість 

Автомобілебудування

Індустрія відеоігор

ЛЮДИ, З ЯКИМИ ВИ ПРАЦЮВАТИМЕТЕ РАЗОМ

АНДРІЙ
Chief Software Engineer

РУСЛАН
Delivery Manager

ЄВГЕН
Lead Software Engineer

МИКИТА
Software Engineering Manager

ОЛЕКСАНДР
Software Engineering Team Leader

АНДРІЙ
Software Engineering Manager

ІСТОРІЇ УСПІХУ

Андрій, Chief Software Engineer

Разом з EPAM я з 2010 року. Прийшов сюди на позицію Senior Software Engineer. До того – працював у різних компаніях, на різних позиціях: верстальника, технічного директора однієї невеликої компанії тощо.  

Мені завжди було цікаво, як працюють такі масштабні компанії, як EPAM. Чесно, йшов сюди з думкою, що пропрацюю рік - та піду будувати кар‘єру деінде. Як ви вже здогадалися, я дуже помилився.

Докладніше

Євген, Software Engineering Team Leader

Я приєднався до компанії в 2015 році як Middle JavaScript engineer. Одразу потрапив на дуже великий і критичний для EPAM проєкт, де потрібно було створити продукт для 220 країн. Власне, можливість отримати досвід від інших колег та робота на масштабних проєктах, якими будуть користуватися мільйони людей по всьому світу, мене й привабили в EPAM.

Докладніше

Мобільний застосунок “Дія”

Цифровізація процесів перестала бути чимось особливим, ми бачимо її всюди — в промисловості, роздрібній торгівлі, державному секторі та інших сферах людського життя.

Раді поділитися з вами історією того, як команда EPAM долучилася до цього важливого процесу — понад 35 спеціалістів працювали над додатком “Дія” спільно із Міністерством цифрової трансформації України. «Дія» - застосунок, що відкриває користувачам доступ до онлайн-сервісу державних послуг і зберігає документи в цифровому вигляді.

Докладніше

НАШІ ПРОЦЕСИ

Зазвичай ми використовуємо перелік технологій, який найбільше відповідає вимогам проєкту та зазвичай це щось з цього списку:

Front-end:

 • Angular
 • React
 • React Native
 • Lit Element
 • HTML5 / CSS3 / LESS / SASS / Styled Components

Back-end: 

 • Node JS
 • Express JS
 • Sails JS
 • Nest 
 • Next.js
 • REST API
 • GraphQL

ЖИТТЯ В КОМАНДІ FRONT-END

Front-end практика в EPAM - це повноцінна організація. Як і в будь-якій організації основною рушійною силою в ній є люди.

На ринку навчання немає вузькоспеціалізованих установ, які готували б фахівців рівня Senior, готових до роботи на реальних проєктах одразу пісня навчання. Це свідчить про те, що в межах кар'єрного росту і нарощування своєї власної експертизи, середньостатистичний фахівець приходить до цього рівня емпіричним шляхом, і в середньому це займає від 5 до 8 років. Ініціативи в рамках Front-end практики спрямовані на те, щоб скоротити час досягнення рівня Senior для інженера. Тобто EPAM завжди інвестує ресурси у професійний розвиток спеціалістів і підвищення їхнього технічного рівня. І крім виробничого процесу виділяється ще два основні сегменти цього розвитку, а саме - навчання і експертиза.

Докладніше

НЕ ЗНАЙШЛИ ВАКАНСІЮ СВОЄЇ МРІЇ?

Дозвольте нам запропонувати дещо цікаве.