Пропустити навігацію EPAM

Перехід на хмарні технології відкриває нові бізнес-можливості для компанії Equifax

Новини

Нещодавно Equifax перейшла до користування хмарними сервісами. Ця трансформація дозволила компанії значно поліпшити процес розробки інноваційних продуктів та надання послуг, що базуються на даних та мають найвищі стандарти у роботі з фінансами клієнтів.

Компанія Equifax залучила партнера Google Cloud, EPAM Systems, до створення базису нової архітектури, яка дозволить Equifax організувати власні застарілі джерела даних різних видів у єдине ціле, зберігаючи при цьому всю їхню структуру та засоби управління. У звичайних умовах перенесення застарілих систем Equifax у власні хмари могло б тривати роками, але EPAM успішно впоралася з задачею менш ніж за один рік. Наразі за допомогою команди EPAM Equifax створює платформу для розробки сучасних хмарних додатків, продуктів та послуг.

«Розвиток на базі Google Cloud дозволяє нам швидше впроваджувати інновації, між тим ми маємо нагоду гнучко й швидко тестувати нові ідеї», - пояснює Сесілія Мао, Chief Product Officer в Equifax.

Робота з Google Cloud та EPAM дозволяє Equifax надавати компаніям-партнерам швидший доступ до своїх даних. Це не лише допомагає B2B-клієнтам Equifax ухвалювати оперативні та обґрунтовані бізнес-рішення, але й дозволяє розв’язувати безліч інших задач, підвищуючи ефективність та цінність сервісу для користувачів. Так, наприклад, позикодавці можуть поліпшити якість утримуваних даних, уникаючи несподіванок в кредитній історії клієнтів, тим самим зменшуючи ризик надлишкового кредитування та підвищуючи власну репутацію на ринку.

Щоб прочитати більше, перейдіть за посиланням.