Пропустити навігацію EPAM

EPAM Remote Test Automation Hiring Week

12 - 19 жовтня, 2020
Online
Ukraine

Запрошуємо Test Automation-інженерів рівня Middle+ (від 2х років досвіду) з навичками Java / .NET / C# / JS / Python / Ruby тощо стати частиною команди експертів EPAM протягом 24 годин і отримай sign-in бонус: Middle - $1500, Senior - $2000, Lead+ - $2500!

Заповни форму реєстрації, отримай підтвердження і пройди  співбесіду.

Запрошуємо

Middle-рівень та вище Test Automation / AQA-інженерів

 • Понад 1 рік досвіду в розробці програмного забезпечення (Software Testing, Test Automation, Software Development).
 • Володіння навичками автоматизації тестів (Intermediate level):

- виконання завдання автоматизації тестів;

- вирішення питання автоматизації тестів за допомогою стандартних можливостей засобів автоматизації тестів.

 • Володіння навичками розробки програмного забезпечення - середній рівень.
 • Володіння навичками автоматизації DevOps тестів:
  • ознайомлення з Continuous Integration Fundamentals;
  • здатний налаштувати CI pipeline з відповідною інтеграцією із сторонніми системами (TMS, Artifactory, портал звітів тощо);
  • володіння практичним досвід з налаштування задач у CI pipeline.
 • Розуміння переваги використання Git Flow та інші найпопулярніші branching strategies.
 • Володіння англійською мовою: B1 або краще.
 • Понад 3 ріки досвіду в розробці програмного забезпечення (Software Testing, Test Automation, Software Development).
 • Володіння навичками автоматизації тестів (advanced level принаймні на одній з мов розробки програмного забезпечення та пов'язаних з ним платформи: Java, .NET, JavaScript, Python тощо).
 • Володіння навичками розробки програмного забезпечення (від 3-ох років).

 • Володіння навичками автоматизації DevOps тестів (advanced level).
 • Практичний досвід роботи з тестовою інтеграцією Test CI Pipeline integration with Dev.
 • Досвід роботи з Git Flow та іншими найпопулярнішими branching strategies.
 • Володіння англійською мовою: B2 або краще.
 • Понад 5 років досвіду в розробці програмного забезпечення (Software Testing, Test Automation, Software Development).
 • Володіння навичками автоматизації тестів (expert level - принаймні на одній з мов розробки програмного забезпечення та пов'язаних з ним платформи: Java, .NET, JavaScript, Python тощо).
 • Досвід роботи з мікросервісами та щонайменше 2 інтерфейсами додатків (Web UI, Mobile UI, Desktop UI, DB). • Вміння визначати цілі автоматизації тестів, міряти ефективність автоматизації тестів, виконувати оцінку інструментів автоматизації тестів.
 • Вміння використання принципів архітектури та найкращі практики для забезпечення якості продукції.
 • Здатність запропонувати та впровадити складні рішення, включаючи test framework, CI / CD та інтеграцію із системами відстеження.
 • Володіння англійською мовою: B2 або краще.
Проєкти

Провайдер фінансової інформації

Наш клієнт – один з найбільших у світі постачальників фінансової інформації, який допомагає приймати правильні рішення щодо управління ризиками бізнесів. Компанія надає своїм клієнтам можливість робити виважені інвестиції, сприяє прозорості ринку та допомагає запобігати фінансовим злочинам. Обслуговуючи понад 40 000 установ у понад 190 країнах, він надає інформацію, ідеї та технології, що забезпечують інновації та ефективність роботи на світових ринках. Просуваючи своїх клієнтів, компанія заохочує прогрес у світовій фінансовій спільноті.

Програма, яку розробляємо витягує та акумулює дані, використовуючи моделі, що існують та підходи NLP і ML, які ми отримуємо від сторонніх API та різних порталів. Команда розробляє як UI, так і BE інтерфейс, співпрацюючи з командою NLP-розробників з боку замовника.

Технологічний стек: Java 8, Gradle, Selenium, WebDriver/Selenide, Spring, JUnit(JUnit5 is a plus), Jenkins, AWS S3, TestRail, Performance testing, JMeter

Проєкти

медицина

Наш клієнт є одним із провідних постачальників послуг та обладнання у галузі охорони здоров’я. Станом на лютий 2018 року, його продукція використовувалась у понад 27 000 медичних закладах у всьому світі.

Компанія співпраці з EPAM у напрямку модернізації та міграції своєї платформи та набору супутніх продуктів у хмару.

Наша команда працює над проєктами у напрямках:

 • Дані про пацієнтів: обробка запитів, позитивні тести на COVID-19, ліжко-місткість медичних закладів тощо. Наш клієнт, використовуючи Amazon Web Service, надає доступ до неідентифікованих даних пацієнтів до систем охорони здоров'я та дослідницьких центрів для підтримки вирішення проблем стосовно епідеміологічних досліджень, клінічних випробувань та медичних процедур, пов'язаних з COVID-19.
 • Лікарні та місця прийняття пацієнтів: клієнт допомагає впроваджувати технології в медичних закладах в усьому світі та, зокрема, в Мадриді, Лондоні, Дубаї, Сіетлі та Нью-Йорку.
 • Заклади реабілітації: оскільки організації охорони здоров’я прагнуть фінансово оговтатися від впливу COVID-19 та визначити свої нові норми, компанія поширює клієнтам рішення, рекомендації та найкращі практики від інших клієнтів в усьому світі.
 • Штучний інтелект: компанія використовує потужності AI, для виявлення та залучення пацієнтів із ризиком серйозних ускладнень COVID-19 до того, як вони захворіють.

Технологічний стек: microservice architecture, AWS, Elasticsearch, Spark, Hadoop, MySql, Java, Ruby, Swagger, React.JS, PowerChart, MPages

Проєкти

Провайдер фінансової інформації

Наш клієнт — міжнародний постачальник фінансових даних, аналітики та рішень з управління ризиками. Компанія надає своїм клієнтам можливість робити більш виважені та стабільні інвестиції, сприяє прозорості ринку та допомагає запобігати фінансовим злочинам. Компанія, працюючи з більш ніж 40 000 клієнтами на ринку Fintech отримує оборот у розмірі 6 мільярдів доларів. На більш як 100 проєктах працює понад 1800 спеціалістів в різноманітних локаціях EPAM.

Найбільший проєкт з представлених в локації є QA сервіс для ринків капіталу та валютних ринків.

Команда об’єднує автоматизаторів на мовах .Net, Python, JS.

Наша команда покриває потребу замовника в розробці та підтримці життєвого циклу як існуючих додатків, так і тих, що знаходяться у процесі розробки.

Клієнти та проєкти

Провайдер страхових послуг

EPAM співпрацює з лідером страхової індустрії на ринку Сполучених Штатів Америки в наступних програмах :

 • Розвиток можливостей AWS Data Lake – єдиний інтеграційний підхід покращення моделі доступу до даних, модель управління даними на рівні всієї організації та створення стратегії для оптимального зберігання даних
 • Оптимізація Data Lake – робота з постачальниками даних з інтеграції значної кількості джерел надходження даних
 • Створення централізованої ‘self-service’ платформи аналізу даних для ‘data scientists‘
 • Впровадження фреймворка для розгортання прогнозної моделі як мікросервісу
 • Розробка рішення для отримання данних з неструктурованих джерел даних, категоризації, збагаченя данних, створення мапінгу даних для цілісної моделі даних та побудову цінних активів даних.

Технологічний стек: Google Cloud Platform, Big Data, Kubernetes, Terraform, Helm, Vault, Jenkins, Spinaker, Java, BDD, REST, SQL, Git, maven, Jenkins

Клієнти та проєкти

Роздрібна мережа

Наш клієнт —  найбільша міжнародна група роздрібної торгівлі в Азії та Європі (з центральним офісом в Гонконзі), де понад 12 000 магазинів працюють з 13 роздрібними торговими марками на 24 ринках у всьому світі, обслуговуючи понад 27 мільйонів клієнтів на тиждень. Компанія оперує найбільшим у світі набором роздрібних форматів, роздрібних торгових марок і охоплює сферу здоров'я та краси, парфумерії та косметики, харчові продукти, електроніки тощо.

Стек технологій: Java 11, Cucumber, Selenide, Selenoid, Spring, Jersey, Gradle

Клієнти та проєкти

Постачальник технологій 3D- engine

Наш клієнт — провідна інтерактивна розважальна компанія та постачальник технологій 3D- engine. Вона розробляє Unreal Engine, який використовується у світових іграх і застосовується в таких галузях, як кіно і телебачення, архітектура, автомобільна промисловість, виробництво та моделювання.

Ми розробляємо MOD marketplace, подібний до Steam Workshop. Цей marketplace стане частиною більшої платформи.

Для тестування API ми використовуємо Java, Rest Assured, JUnit, AssertJ. На цей час ми маємо 109 API тестів для MOD service, які охоплюють усі кінцеві точки API. Ми постійно підтримуємо API-тести у актуальному стані.

Для тестування інтерфейсу ми використовуємо Java, Selenium WebDriver, Cucumber, JUnit. У нас близько 70 скріптів, і на цей час ми активно працюємо над рефакторингом, щоб підтримати їх в актуальному стані. Також ми почали працювати з TestIm і вже імплементували близько 15 скріптів для порталу.

Для performance testing ми використовуємо Gatling, Scala та Gradle. Ми покрили основні API виклики performance scripts та додали можливість запускати їх з різною кількістю користувачів та різними моделями завантаження.

Клієнти та проєкти

Мас-медіа

Замовником — велика міжнародна мас-медійна компанія, заснована в Торонто, Онтаріо, Канада. Це провідне у світі джерело інтелектуальної інформації для бізнесу та професіоналів. Компанія поєднує в собі галузевий досвід та інноваційні технології, щоб надати важливу інформацію юридичним та фізичним особам, що приймають рішення на фінансовому, юридичному, податковому, бухгалтерському та медіаринках. Клієнт працює у більш ніж 100 країнах та має понад 25 000 співробітників в усьому світі.
Проєкт 1:
Продукт забезпечує точною та надійною інформацією, яка допомагає клієнтам приймати обґрунтовані рішення. У ньому працюють сотні спеціалістів-дослідників та аналітиків по всій земній кулі, які дотримуються однакових принципів дослідження, коли вони збирають інформацію із надійних та авторитетних джерел - таких, як списки спостереження, державні записи та пошук у ЗМІ тощо.
Метою проєкту є створення системи для спрощення процесу пошуку інформації для замовників. Дані повністю структуровані, узагальнені та не дублюються. Його можна легко додати в різні платформи скринінгу робочих процесів у власних, хмарних або сторонніх рішеннях за допомогою методу імплементації.
Проєкт 2:
Цей проєкт є інструментом розпізнавання та розв'язання проблем, які спрямовані на заміну існуючої системи OneCalais. Він прикріпляє інтелектуальні теги метаданих до неструктурованого вмісту, дозволяючи кластеризувати потужну аналітику NLP та вилучення відомих класів декількох типів юридичних осіб.

Клієнти та проєкти

Провайдер інформації в медицині, фінансах, оподаткуванні

Наш клієнт – міжнародний лідер з надання спеціалізованої інформації в медицині, фінансах, оподаткуванні тощо. Компанія працює в 150 країнах світу та має основний офіс в Нідерландах. Команди з України, Білорусі, США та інших країн працюють над різноманітними продуктами для цього замовника.

Наші колеги з Харкова працюють над створенням платформи для акумулювання та поширення тематичних і професіональних знань для працівників медичної галузі. Цю платформу використовують студенти, медичні сестри, працівники дослідницьких лабораторій, лікарі (у тому числі під час виконання складних операцій та випадків стихійних лих). Так з проєктів, що мають представництво в Харкові можна виділити три пов’язаних між собою стріми. Вони об’єднують платформу для обробки вхідного контенту та надання його стрімам-споживачам в формі сучасних веб-сервісів. Команда розвиває сучасну архітектуру, що містить набір різноманітних баз даних та високонавантажених сервісів побудованих на Azure. Крім того, інша команда розробників створює нову вебверсію продукту, з яким працюють кінцеві користувачі. Продукт використовує найсучасніший стек технологій, що поєдную Angular та .NET Core.

Технологічний стек: C# Test Automation, Selenium Web Driver, Jenkins, TFS, NUnit, Web Services

Три простих кроки, щоб отримати пропозицію та бонус за приєднання до компанії!

Заповніть форму

Будь ласка, впишіть всю необхідну інформацію, включаючи резюме у реєстраційній формі.

Погодження заявки

Всі заявки розглядаються індивідуально. Ви отримаєте відповідь протягом трьох робочих днів.

Пройдіть інтерв'ю

Формат -  інтернет-інтерв'ю.

Чому я повинен брати участь у Test Automation Hiring Week?

Постійний професійний розвиток

Для експертів EPAM доступна інформація глобальної експертизи компанії, яка накопичується завдяки співпраці з клієнтами в різних сферах, зокрема, фінансові послуги, подорожі, розваги, життєвий баланс та охорона здоров'я, програмне забезпечення та Hi-Tech та тощо. Хакатони, де ми створюємо інноваційні рішення для своїх клієнтів. Solution Architecture School - забезпечує фундаментальні знання з дисципліни архітектурних рішень і доступна лише для EPAMers.

Чому я повинен брати участь у Test Automation Hiring Week?

Sign-in bonus

Отримайте «вхідний» бонус в розмірі Middle - $1500, Senior - $2000, Lead+ - $2500, коли ви приймете пропозицію про роботу в день інтерв'ю.

 

Чому я повинен брати участь у Test Automation Hiring Week?

НОВА РОБОТА ЗА 24 ГОДИНИ

Ми цінуємо ваш час. Ось чому формат цього заходу був запланований так, що ви змогли отримати нову роботу тільки за 24 години. Вам не потрібно планувати кілька інтерв'ю, довго чекати рішення або витрачати дорогоцінний час.

 
 

Реєстрація закрита

Дякую за заповнення! Наша команда Talent Acquisition зв’яжеться з вами найближчим часом.

Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз.

Нам дуже важливо отримати ваше резюме. Якщо ви не можете приєднати документ через свій мобільний пристрій, залиште нам посилання, де ми зможемо знайти ваше резюме в Інтернеті.

Перетягніть сюди свій файл або натисніть, щоб вибрати з файлів