Пропустити навігацію EPAM

Sitecore Webinar

30 лист. 2020
Online Webinar
Ukraine
16:00 – 18:00

Запрошуємо приєднатись на вебінар для Sitecore-інженерів, де ми будемо обговорювати наступні теми: 

"I, [Sitecore] Developer"  - демонстрація потенційних можливостей і перспектив для Sitecore-інженерів в EPAM. Професійний розвиток в таких напрямках як Front-End розробка, DevOps-інженерія, Automation QA, Management (PM, BA, DM). І якщо цього буде замало – тоді гайда в D ထ або, навіть, в Architects team.

"Sitecore Log Viewer using Elastic Stack" - якщо ви втомились перевіряти Sitecore логи на кожному сервері вам точно варто послухати цю доповідь. Ми будемо обговорювати як агрегувати і проглядати Sitecore логи з допомогою Elastic стеку: Elasticsearch, Logstash, Kibana, і Beats. Розглянемо архітектуру, інфраструктуру та модифікації Sitecore, які необхідні, щоб почати з агрегацією логів.

"Що таке Coveo? Або як зробити пошук дійсно релевантним" - щодня сотні та тисячі комерційних платформ намагаются вгадати, що насправді шукає покупець, навіть якщо він сам не знає чого бажає. Що таке Coveo та enterprise search і як воно працює взагалі? При чому тут Data Science? Як це все пов'язано і як це буде працювати з Sitecore? Відповідь на ці та інші питання, а також базове розуміння що таке Coveo ви отримаєте під час доповіді.

 

Розклад

16:00 - 16:40 - "Sitecore Log Viewer using Elastic Stack", Іван Федоричак, Lead Software Engineer, EPAM 

16:40 - 17:20 - "Що таке Coveo? Або як зробити пошук дійсно релевантним", Денис Білецький, Senior Software Engineer, EPAM

17:20 - 18:00 - "I, [Sitecore] Developer", Вячеслав Седлецький, Lead Software Engineer, EPAM


Спікери:

ВЯЧЕСЛАВ СЕДЛЕЦЬКИЙ
Lead Software Engineer @EPAM

ДЕНИС БІЛЕЦЬКИЙ
Senior Software Engineer @EPAM

ІВАН ФЕДОРИЧАК
Lead Software Engineer @EPAM

МАЄТЕ ПИТАННЯ?

Зверніться до нас, щоб дізнатися більше!

Пошта: WFACareerAnnouncementsUA@epam.com

Kateryna_Zadorozhna@epam.com

Телефон: 0934088655