Пропустити навігацію EPAM

JavaScript Webinar

26 лист. 2020
Online
Ukraine
18:00 – 20:30

Запрошуємо на вебінар JavaScript-розробників рівня middle та вище, який відбудеться   26 листопада.

Початок о 18:00.

Наші теми:

"React Native. Taking JavaScript to  the next level"
Mykhailo Kaduk, Senior Software Engineer @EPAM

Поговоримо про мотивацію вибору React Native, як основну технологію для мобільної розробки на сьогоднішній день. Яким чином React Native може стати загальним стандартом для розробки Platform-agnostic додатків у майбутньому і яка особлива роль типів в цьому процесі.

"Node.js in the enterprise projects"
Andrii Kolesnyk, Lead Software Engineer @EPAM

Під час цієї допівіді ви дізнаєтесь про досвід використання Node.js в ентерпрайз проєктах. Зокрема буде розкрите питання вибору технології відповідно до бізнес-вимог та прийняття архітектурних рішень.

"You don't need Node.js!" and a couple more misconceptions"
Vladyslav Sydorenko, Lead Software Engineer @EPAM

Більшість фронтенд-інженерів нехтують знаннями і навичками роботи з бекендом, але дуже даремно! У цій доповіді ми поговоримо про переваги наявності знань з Node.js та вже перевірені часом шляхи освоєння цього звіра з точки зору фронтенд-інженера.

"Decorator pattern in JavaScript world. Why and how?"
Andrii Shtadler, Senior Software Engineer @EPAM

Кожен з нас вже використовує шаблони. Можливо, ми навіть не знаємо, що ця проста функція включає в собі декілька років розробки та спроб. Одним з найбільш суперечливих JavaScript-шаблонів є декоратор. В інших мовах це реалізованно з коробки. Але як це реалізовують в JS? Спробуємо знайти причини, чому вони кирисні, як їх "приготувати" та застосовувати на практиці.


Спікери:

MYKHAILO KADUK
Senior Software Engineer @EPAM

ANDRII KOLESNYK
Lead Software Engineer @EPAM

500 org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: Identifier com.epam.core.sling.model.ImageLinkTransformer cannot be correctly instantiated by the Use API

org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: org.apache.sling.api.SlingException: Cannot get DefaultSlingScript: Identifier com.epam.core.sling.model.ImageLinkTransformer cannot be correctly instantiated by the Use API

Cannot serve request to /content/epam/uk/events/js-online-webinar-26112020.html on this server


Apache Sling