Пропустити навігацію EPAM

Воркшоп: Аналіз та управління ризиками для Бізнес-аналітиків

16 грудня, 2021
Онлайн
Україна
10:00 – 12:00

Під час цього воркшопу експерти EPAM поділяться своїм досвідом оцінювання та керування ризиками. Головна мета заходу — поділитися кращими практиками, щоб допомогти вам уникнути власних помилок.

Усі знають, що ризики слід ідентифікувати, аналізувати та керувати ними, але хто це робить у нашому житті? Навіть коли ми готові долучитись і розпочати керування цими процесами, відсутність досвіду не дозволяє нам ефективно відстежувати ризики та, як наслідок, ми можемо потрапити в пастку.

Цей воркшоп буде цікавим для тих, хто хоче дізнатися про ризики та спробувати попрацювати з ними на практиці. Онлайн-захід складатиметься з 2 частин. У першій ми розглянемо основні теоретичні аспекти, після чого спробуємо застосовувати нові знання на практиці, використовуючи випадки, пов’язані не тільки з ІТ сферою.

Долучайтесь до онлайн-зустрічі  16 грудня о 10:00, щоб мати можливість поставити запитання та поспілкуватись зі спікерами.

Наші спікери:

Ярослава Крамаренко, Senior Business Analyst в EPAM.
Має 7 років досвіду роботи в IT сфері, виконувала ролі бізнес-аналітика та proxy PO.
Працювала з проєктами у роздрібній торгівлі та автомобільній індустрії.

Олеся Попова, Senior Business Analyst в EPAM.
Має 6 років досвіду роботи в IT, з них 5 років у ролі бізнес-аналітика. Слід також зазначити, що Олеся є Членом атестаційної комісії та Сертифікованим технічним інтерв'юером.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.


спікери:

ЯРОСЛАВА КРАМАРЕНКО
Senior Business Analyst @EPAM

ОЛЕСЯ ПОПОВА
Senior Business Analyst @EPAM

Підписатися на новини

Цей захід вже відбувся. Бажаєте своєчасно отримувати запрошення на наші наступні заходи за вашим напрямком? Залишайте свої контактні дані - ми ділимося тільки корисним контентом!

Чудово! Ми вже готуємо добірку актуальних новин для вас :)

Вибачте, щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

*Будь ласка, заповніть обов’язкові поля