Пропустити навігацію EPAM

Bonus.Work: Сервіс реферального рекрутингу

Новини

Якщо ви хоч трохи знайомі з історією та цінностями EPAM, то вже знаєте, що ми - компанія, фахівці якої поєднують компетенції в різних сферах бізнесу, сповідують сучасні методи управління і використовують провідні інструменти для оптимізації продуктивності.

Сьогодні хочемо познайомити вас з одним із таких інструментів, платформою, через яку ми отримуємо більшу частину рекомендацій не тільки від наших фриланс-рекрутерів, а й від сторонніх рекомендувачів - Bonus.work

Ми вважаємо, що реферальний (або, як його ще називають - рекомендаційний) рекрутинг - один із найефективніших та найпрогресивніших способів закриття наявних позицій, що передбачає пошук кандидатів за рекомендацією. Саме тому робота з рекомендувачами через платформу Bonus.work наразі є одним із пріоритетних напрямків серед усіх каналів рекрутингу (ресурс посідає 4 позицію за кількістю наймів), які компанія використовує для пошуку талантів. 

Щоб не бути голослівними, наведемо вам трохи статистики:

  • зазвичай з нами активно співпрацює до 30 фриланс-рекрутерів, дехто з них - впродовж багатьох років (що свідчить про ефективний і добре вибудований процес роботи);
  • за рік ми отримуємо понад 2 000 рекомендацій;
  • кількість наймів, якими ми завдячуємо фриланс-рекрутерам, постійно росте і наразі знаходиться на відмітці понад 100 нових співробітників на рік. 

Якщо ви хочете співпрацювати з компанією EPAM у режимі фріланс, почати можна просто зараз. 

У чому суть проєкту Bonus.work?

На сайті реєструється та розміщує вакансії низка ІТ-компаній, у тому числі - EPAM. 

За кожну якісну рекомендацію її автор отримує грошову винагороду (часто розмір бонусу вказаний у вакансії від самого початку, але в деяких випадках він може залежати від певних умов, про що також говориться від початку). 

Для реєстрації в системі ви можете використовувати свій профайл в соціальних мережах, початковий рейтинг вашого акаунту складатиме 5 пунктів. Надалі він буде змінюватися завдяки зворотньому зв’язку від людей, які співпрацюватимуть з вами (а, отже, тільки від вас залежить, буде він зростати чи знижуватися). 

Статус ваших бонусів також легко відслідковувати за допомогою сайту, у відповідному розділі. 

У чому полягають вигоди реферального рекрутингу?

Система пошуку співробітників за рекомендацію вигідна усім сторонам процесу:

  • для компаній це можливість закрити наявні позиції, мінімально витрачаючи час та гроші (навіть враховуючи бонус рекомендувача);
  • для рекомендувачів це додаткове джерело доходу і максимально комфортний робочий процес без зайвих рамок та обмежень;
  • для кандидатів це чудова нагода влаштуватися на роботу мрії - за фахом, з достойною винагородою і гарними умовами співпраці.

Умови співпраці з рекомендувачами надзвичайно гнучкі: 

  • жодних зобов’язань щодо кількості рекомендацій або кандидатів, що вийшли на роботу за рік;
  • жодних обмежень щодо вашої форми реєстрації: ФОП, фізична особа або юридична особа - вибір за вами;
  • максимально прозора схема взаємодії компанії та рекрутера, чіткі правила взаємодії з зовнішніми рекомендаціями;
  • технічні напрями для вибору кандидатів ви також обираєте самостійно - жодних вказівок чи обов’язкових стеків.

Якщо ви досі розмірковуєте - ось вам наша порада: ліпше один раз спробувати, ніж 10 разів почути. Тож мерщій реєструйтеся і побачите на власні очі, як легко, зручно і комфортно можна працювати.

Більше дізнатися про платформу ви можете у відеозаписі нашого вебінару для рекрутерів у сфері IT на офіційному YouTube-каналі EPAM

За нашими новинами традиційно радимо слідкувати будь-яким зручним для вас способом: на сторінках у Facebook, LinkedIn або Twitter, а ще долучайтеся до майбутніх івентів у нас на сайті: https://careers.epam.ua/.

До нових зустрічей!